Denní karta – ÚSPĚCH 19. 02. 2024

Máte za sebou víkend plný hojnosti? Já ano. Je přirozené, že se zase může utlumit. A o tom si budeme povídat dnes, díky kartě Úspěch.

Představte si šálek a v něm čaj. Tento šálek je naplněný po okraj, víc se do něj nevejde. Pokud chcete čerstvý čaj, buď šálek musíte vypít nebo vylít, abyste zase vytvořili místo. Jiný příklad, trávení. Když se pořádně nakrmíte, víc se tam toho nevejde. Musíte počkat, až organismus udělá svou práci, všechno stráví, něco vyloučí a pak se zase můžete najíst.

A tak je to i s energetickými procesy. Pokud máte pocit, že se hojnost a úspěch ze života vytrácí, možná jen potřebujete čas na trávení. Já hojnost vnímám jako konstantu, mění se jen její podoby. Kde je psáno, že být nějakou dobu v ústraní a nežít ohňostroj úspěchu znamená, že nejsme úspěšní a v hojnosti?

Jestli se dnes objeví propad po víkendu, zkoumejte ho. Pravděpodobně to nebude propad, ale jednoduše se nenaplnily vaše očekávání a vy z toho vyhodnocujete, že s vámi nebo se světem kolem vás není něco v pořádku. Můžete namítnout, že to je nepříjemné. Ano, může být, stejně jako pro někoho může být nepříjemný výdech nebo vyprazdňování. Nicméně je to nedílná součást životní rovnováhy.

Když to shrnu, užijte si den, opravdu. Jestli jste na výsluní, mějte odvahu v tom být viděni. Jestli jdete s energií dolů, mějte odvahu to prožít. Ve výsledku v sobě obojí skrývá výživu.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.