Omega Healing

průlomová metoda odbourávající stres
z nervového systému

Víte, co se odehrává ve vašem systému, když žijete latentní stres?

Samandra - Omega Healing

Pokud jste vy, nebo vaši předci zažili zátěžovou situaci a správně nezpracovali vygenerovaný stres, tak je stále uložen ve vašem podvědomí.

Spouští ho různé vnější i vnitřní okolnosti a vy pak znovu a znovu reagujete pod stresem a ve stresu, aniž byste si to uvědomili. To způsobuje paralýzu a neschopnost se rozhodnout, deprese, agresi, závislosti, konflikty frustrace.

Samandra - Osho Zen Tarot

Omega healing umí pomocí kyneziologického testu detekovat zdroj napětí či stresu ve vašem podvědomí a díky aktivování akupresurních bodů jej efektivně propustí ze systému.
Nejčastější efekt, který klienti popisují po Omega Healing sezení je pocit, že jejich stresový spouštěč je momentálně tak vzdálený, že na něj nemohou nijak zaostřit, ani se na něj momentálně jakkoliv soustředit.

Zkrátka je najednou daná situace nestresuje.

Tuto metodu vyvinul Dr. Roy Martina, který je zároveň jejím propagátorem po celém světě.

Omega Healing řeší nejrůznější podoby stresu:

Samandra - Osho Zen Tarot

Stres spojený se vztahy

Samandra - Osho Zen Tarot

Témata sebehodnoty, sebevědomí a sebepřijetí

Samandra - Osho Zen Tarot

Každodenní stres spojený s prací, časem, jídlem…

Cena Omega Healingu:

Pokud vás tato metoda zaujala a chtěli byste si ji oťukat, nabízím úvodní hodinové sezení za 1 700 Kč.

Pokud se nechcete zdržovat oťukáváním, je tu balíček 3 setkání po 14 dnech za 4 800 Kč (60 min á 1600 Kč).

A pokud chcete rovnou svůj stres chytit za pačesy a vypakovat ho ze svého systému, vyberte si dlouhodobou spolupráci v podobě 6x setkání po 14 dnech za 9 000 Kč (60 min á 1500 Kč).

Stačí si zarezervovat termín a poté vám zašlu fakturu.

Nově nabízím možnost osobního setkání v Bojkovicích. Příplatek oproti výše uvedeným cenám je 300 Kč/hod. a je nutno se předem domluvit.

Příplatek za přednostní termín
mimo běžnou pracovní dobu + 700 Kč.

Napište mi a domluvíme se, co je možné.
Pokud budu mít volno, nabídnu vám termín v řádu několika dní.

Co o této metodě říkají ti, co již vyzkoušeli?

Samandra - Osho Zen Tarot

Můj problém nadobro zmizel

Omega healing therapy je pro mě překvapení roku. Metoda se značně liší od všech terapií, které jsem kdy vyzkoušela, takže jsem byla na začátku lehce skeptická. Ale hned první sezení mě naprosto přesvědčilo, když jsem se na jeho konci musela upřímně rozesmát – tak absurdní mi najednou přišlo, že někdy existoval můj vnitřní problém, který jsme v terapii řešily. Prostě nadobro zmizel. Podobně výrazně jsem pocítila i výsledky dalších sezení.

V tom posledním jsme řešily, že už pár let nemůžeme najít vhodnou nemovitost ke koupi. Pořád ještě nemůžu uvěřit, že přesně do 14 dní od terapie jsme podepisovali rezervační smlouvu a následně i tu kupní.
Po těchto výsledcích mám k metodě Omega healing therapy opravdu velký respekt a už se nemůžu dočkat, až mi Samandra pomůže vyřešit i na další témata, která mi v životě působí nepohodu.

Magdalena Krejčí, ilustrátorka
Vizuální prezentace – Ilustrátorka Magdalena Krejčí (magdalenakrejci.cz)

Samandra - Osho Zen Tarot

Omega Healing je velice zajímavá, jednoduchá, při tom efektivní metoda

Samandra je úžasná, laskavá a moudrá průvodkyně. Omega Healing je velice zajímavá, jednoduchá, při tom efektivní metoda, která mi úžasně zklidnila tělo i mysl.

Jsem velmi zvědavá na dlouhodobé účinky toho, co jsme spolu řešily a jak se tohle přepsání bude projevovat dál v mém životě. Děkuji moc a Samandřinu veškerou práci vřele doporučuji.

Petra Výtvarová Krausová

Samandra - Osho Zen Tarot

Žádné babrání v minulosti

Omega healing se Samandrou jsem zkusila hlavně pro to, že Samandra je Oshova tisková mluvčí a tááák mi sedí její popisy vlastně všeho. Blízká Duše.

Léčení…stručné, jasné, výstižné, výživné. Žádné babrání se v minulosti. Prostě Vše je Teď. Howgh. Jsem nadšená a mé tři části též. Díky!

Eva

Kdo tě bude metodou provázet?

Jmenuji se Samandra a jsem chodícím důkazem, že s Osho Zen Tarotem může pracovat opravdu každý.

Samandra.Omega Healing

V mém příběhu není žádná rodinná dispozice či babička, která by mne od dětství zasvěcovala do tajů kartářství. Zato je v něm spousta bolesti, bezmoci a nejistoty, které mě donutily více se zabývat vlastním nitrem než chybami a obviňováním druhých.

Setkání s Osho Zen Tarotem byla víceméně náhoda a scénář je pravděpodobně hodně podobný tomu tvému. Okouzlily mě, chtěla jsem o nich vědět víc, chtěla jsem se jimi nechat vést. Chtěla jsem s nimi pracovat každý den. A to dělám už 15 let.

Fascinuje mě údernost odpovědí, smysl pro humor a jednoduchost. Kde je nesrozumitelný obrázek, napoví název a naopak. Balíček 79 karet je knihou s nikdy nekončícím příběhem, která nás v nečekanou chvílí překvapí doposud nevídanou kombinací, stejně jako urputným opakováním téhož, dokud poselství nepochopíme.

Myslíš to se sebou vážně? Vydej se se mnou na jedinečnou pouť vlastním nitrem a objev své skryté poklady.

Máte otázky k Omega Healingu?

Stačí napsat váš dotaz přes formulář nebo na můj e-mail info@samandra.cz

Vaše osobní údaje budou použity jen pro zodpovězení tohoto dotazu.