Karetní mastermind

Osho Zen Tarotu

Hluboké půlroční studium principů Osho Zen Tarotu
a ponor do vlastního nitra

Další běh mastermindu bude v září 2024

Samandra - Osho Zen Tarot

Na co se můžete v mastermindu těšit:

Samandra - Osho Zen Tarot

probereme všech 79 karet Osho Zen Tarotu

Samandra - Osho Zen Tarot

různé druhy výkladů (základní vhled, vztahy, výklad na varianty)

Samandra - Osho Zen Tarot

společná sdílení i práce v malých skupinkách

Samandra - Osho Zen Tarot

práce s emocemi

Samandra - Osho Zen Tarot

meditace a vizualizace

Samandra - Osho Zen Tarot

péče o vnitřní dítě ( esenciální sebereflexe, bez které se neobejdeme)

Samandra - Osho Zen Tarot

práce s energií, bezpečnostní pravidla

Samandra - Osho Zen Tarot

karetní etika

Samandra - Osho Zen Tarot

seberozvoj až na dřeň

Samandra - Osho Zen Tarot

bezpečné prostředí

Samandra - Osho Zen Tarot

a mnoho a mnoho dalšího, co si zrovna vyžádá skupina a jednotlivci.

A ještě jsem připravila bonusy:

které prohloubí váš prožitek z mastermindu

Samandra - Osho Zen Tarot

ebook Manuál Osho Zen Tarotu

Samandra - Osho Zen Tarot

pracovní listy pro samostudium

Samandra - Osho Zen Tarot

2x 60 minut individuálního online sezení

Cena Karetního mastermindu:

Cena kurzu je 45 000 Kč/1875 Eur jednorázově.
Nebo splátky 8000 Kč/334 Eur měsíčně.

Kapacita účastníků:

12 míst

Proč se lidé hlásí na Karetní mastermind?

Samandra - Osho Zen Tarot

CHCI ZMĚNU? MUSÍM UDĚLAT ZMĚNU

Samandřina 8týdenní pouť velkými arkánami mě elegantně vykopla ze stagnace a začaly se dít věci. Poté, co jsem se dojetím rozbrečela nad obrovským přesahem karty Existence, už nikdy nemůžu být stejná šedivá nemilovaná myš. U archetypu otce (karta Rebel) jsem zase udělala v práci slušnou scénu a domluvila si lepší podmínky.

Získala jsem klid a důvěru, a to není málo. Když vidím, co změnilo 8 týdnů, prostě se nemůžu nepřihlásit na půl roku. Chci změnu? Musím holt udělat změnu. A do koho jiného už bych měla investovat.

Hanka

Samandra - Osho Zen Tarot

CHI SE NAUČIT A POCHOPIT JAK OSHOVKY FUNGUJÍ JAKO CELEK

2 měsíce jsem přemýšlela, jestli vstoupit do Samandřinýho mastermindu. Až mi konečně došlo, že tam prostě být chci. Chci mít tu konzistenci pravidelných setkání, možnost rovnou se na vše doptat. Chci se naučit a pochopit, jak Oshovky fungují jako celek. Nejen jedna karta dne nebo nějaké rychlé vhledy, ale větší komplexnější výklady. A víte, co mě štve nejvíc? Když položím jasnou otázku a ta karta na ni nedává vůbec smysl. Pokud nad mastermindem uvažujete, tak už si jako já ukončete trápení ano-ne a prostě pojďte, a příště už si na takové rozhodování dokážete vyložit Oshovky.

Lenka Adámková – Tanečnice

Samandra - Osho Zen Tarot

SEBEROZVOJ SKRZ NA SKRZ

Tenhle půlroční mastermind je v českých vodách naprostý unikát pro práci s kartami a hlavně – se sebou. Aby se ti tenhle kurz líbil, nemusíš být ezo-víla. Samandra ke každé kartě říká tolik informací, které někde v hloubi duše můžou zabrnkat na citlivou strunku (třeba: když chceš pomoci, toužíš po moci…) a hned potom tě ubezpečí, že to je v pořádku, že je to cesta a když to vidíš, můžeš převzít odpovědnost. Tenhle kurz je seberozvoj skrz na skrz. Informace, vykládání karet, Samandřina energie, jedinečné vhledy a know-how, různé typy výkladů. Ještě váháš? Po tomhle mastermindu už nemáš možnost cítit bezmoc a frustraci, že nevíš…

Petra Straková

Samandra - Osho Zen Tarot

VÝSTUP Z KOMFORTNÍ ZÓNY

Díky MasterMindu jsem prošla hlubokou léčivou kůrou. Osho Zen Tarot, to nejsou jen tak nějaké karty. To je hluboká psychologie a Samandra je skvělá profesorka. Osho, Jung – archetypy, které mohu propojit do svého života. Samandra má osobitý přístup s humorem, nadsázkou a bez mazání medu kolem huby a přitom citlivý, nezraňující, s porozuměním. Skvělá banda, která se sešla. Také výstup z komfortní zóny. Můj byl ohodnotit se tak, že si zasloužím tento program koupit. Mohu jen doporučit, zpět ni krok, jen vpřed lze jít po tomto MasterMindu.

Helena Perlovská

Samandra - Osho Zen Tarot

BEZPEČNÝ PROSTOR PRO SDÍLENÍ I DOTAZY

OZT MasterMind mi umožnil ještě do větší hloubky poznat energii jednotlivých OZT karet, a tak dostat pravdivé odpovědi na své otázky při výkladu. Po celou dobu trvání vytvořila Samandra na zoomu bezpečný prostor pro sdílení a dotazy. Její laskavý, a přitom velmi vtipný, způsob vedení každého setkání již dlouho obdivuji a velice si ho vážím. Součástí kurzu jsou i 2 osobní konzultace se Samandrou.

Kamil

Samandra - Osho Zen Tarot

JEDNA Z NEJLEPŠÍCH INVESTIC

Byla to jednoznačně jedna z mých nejlepších investic. Půl roku podpory, inspirace a jemné transformace. Oshovky nabízejí mnohavrstevný pohled na naši realitu a Samandra je tou nejbáječnější průvodkyní na cestě tímto spletitým labyrintem emocí, myšlenek, symbolů a archetypů, na cestě, která Vás dovede do jeho středu – k Vám.

Monika Kubátová

Samandra - Osho Zen Tarot

NÁDHERA, KTERÁ VE MNĚ STÁLE JE

Mastermind je úžasné dílo! Bylo to krásný půlrok, trochu jiný svět, ve společenství super lidí a úžasné učitelky, která předává svým žákům to nejlepší. A když skončil, tak teprve pak jsem najednou pocítila, jak moc mi chybí to intenzivní, aha momenty nabité období s Osho Zen Tarotem a jak moc to bylo silné!! Doporučuji všem, neváhejte, pokud máte nutkání a touhu. To, co dostanete, má mnohem větší cenu, než investujete. Děkuju Samandře a všem ze skupiny, Byla to nádhera, která ve mně stále je :))

Lenka J.

Samandra - Osho Zen Tarot

ABSOLÚTNA TOPKA

Za posledné roky som kúpila a prešla množstvo online tréningov. Postupne oddeľujem priemer od TOP tréningu, odhodlaná učiť sa od najlepších. A Samandra je v OZT absolútna TOPka. Pozná každú kartu do nesmiernej hĺbky, dokáže vidieť neuveriteľné súvislosti vo výklade. Pritom ma obrovsky baví jej ľudskosť, otvorenosť, pridá príbeh z vlastnej skúsenosti, vôbec sa nešetrí… Je múdra, autentická, láskavá. Za veľmi slušný obnos peňazí som dostala nielen znalosť OZT, ale aj polročnú podporu tejto skvelej ženy – a to je pre mňa k nezaplateniu.

Jana Magorová

Samandra - Osho Zen Tarot

PRVOTŘÍDNÍ INVESTICE DO SVÉHO ROZVOJE

Mastermind byl opravdu zážitek a prvotřídní investice do svého rozvoje. Jak osobního, tak profesního. Samandra se svým know-how a přístupem samozřejmě nezklamala, ale moc mě bavilo se taky potkávat s naší pestrou skupinkou. Tohle bylo prostě super.

Lenka Adámková

Chceste si předem ještě zavolat?

Chcete si objednat call a ujasnit si, zda je mastermind skutečně pro vás? Napište mi přes formulář nebo na e-mail: info@samandra.cz

Kdo tě bude provázet?

Jmenuji se Samandra a jsem chodícím důkazem, že s Osho Zen Tarotem může pracovat opravdu každý.

Samandra - kurz archetypy

V mém příběhu není žádná rodinná dispozice či babička, která by mne od dětství zasvěcovala do tajů kartářství. Zato je v něm spousta bolesti, bezmoci a nejistoty, které mě donutily více se zabývat vlastním nitrem než chybami a obviňováním druhých.

Setkání s Osho Zen Tarotem byla víceméně náhoda a scénář je pravděpodobně hodně podobný tomu tvému. Okouzlily mě, chtěla jsem o nich vědět víc, chtěla jsem se jimi nechat vést. Chtěla jsem s nimi pracovat každý den. A to dělám už 15 let.

Fascinuje mě údernost odpovědí, smysl pro humor a jednoduchost. Kde je nesrozumitelný obrázek, napoví název a naopak. Balíček 79 karet je knihou s nikdy nekončícím příběhem, která nás v nečekanou chvílí překvapí doposud nevídanou kombinací, stejně jako urputným opakováním téhož, dokud poselství nepochopíme.

Myslíš to se sebou vážně? Vydej se se mnou na jedinečnou pouť vlastním nitrem a objev své skryté poklady.