Samandra - Emoční mentoring pro podnikatelky

Emoční mentoring pro podnikatelky

Pravidelná péče a silná emocionální podpora v náročných časech

Emoce jsou pilířem našeho života.
Jsou jedinečným a autentickým kompasem.
Nositelem naší aktuální pravdy.

Někdy ale mohou být děsivé a často jsou větší a silnější, než bychom si přáli.
Pravda je, že nás ve škole nenaučili, jak je zdravě prožívat, jak jim důvěřovat, jak se s nimi vypořádat v náročných situacích.

Samandra - Osho Zen Tarot

Poznáváte se  těchto situacích?

Samandra - Osho Zen Tarot

Máte před kampaní?

Samandra - Osho Zen Tarot

Stagnujete v podnikání?

Samandra - Osho Zen Tarot

Ztratily jste byznys flow?

Samandra - Osho Zen Tarot

Jste na pokraji vyhoření??

Samandra - Osho Zen Tarot

Bičuje vás selhání?

Samandra - Osho Zen Tarot

Nejde vám prodávat?

Za vším jsou emoce.

Emoce uvězněné v podvědomí a navázané na situace, které s dnešní realitou vůbec nesouvisí.

Přesto ji maximálně ovlivňují.

A my se pak dokola ptáme: co to má znamenat? Proč se to děje mně?

Objevit souvislosti mezi prožíváním emocí a konkrétními kroky v podnikání je jako najít svatý grál. Všechno najednou začne dávat jiný smysl a my máme k dispozici nejen hlubší pochopení, ale i nové možnosti a volby.

Jak to funguje a jaká je cena?

Pokud řešíte jednorázovou záležitost, jsem tu pro vás za 3 000 Kč/ 90 min.

Pokud to ale se svým byznysem, a především se svou emocionální kapacitou a kondicí, myslíte vážně, je tu pro vás balíček 10x 60 min každých 14 dní za 25 000 Kč.

Stačí si zarezervovat termín a poté vám zašlu fakturu.

Příplatek za přednostní termín
mimo běžnou pracovní dobu + 700 Kč.

Napište mi a domluvíme se, co je možné.
Pokud budu mít volno, nabídnu vám termín v řádu několika dní.

Co říkají účastnice o mentoringu?

Samandra - Osho Zen Tarot

Moje podnikání je více srdcové

Spolupráce se Sam je prostě boží. Miluju její techniky, kterými mě umí vzít až do hloubky sama sebe. Do míst, kde se dějí zázraky. Vždycky jsem v sobě vnímala různé části, které se spolu často dohadovaly, každá chtěla něco jiného, prostě chaos. Díky Samandře dnes vím, co jednotlivé části chtějí, umím s nimi pracovat a cítím se mnohem lépe. A abych nezapomněla, hlubokou práci sama na sobě, skvěle doplňuje smysl pro humor, který Sam má a který je při práci na sobě tak občerstvující.

Díky naší spolupráci mnohem lépe vím, co ve svém podnikání chci. Neřeším už tolik, co by se mělo nebo co by v dané situaci dělali jiní lidé. Moje podnikání je víc srdcové, hravé, je v něm víc tvorby, radosti a lehkosti.

Konzultace | Veronika Pačesová – sociální projekty s dopadem (veronikapacesova.cz)

Samandra - Osho Zen Tarot

Po každém sezení jsem odcházela s úlevou a nadějí

Vstoupit do Samandřina Emočního mentoringu pro podnikatelky bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem loni udělala. Už delší dobu jsem cítila, že se potřebuju vnitřně „poskládat“ a ujasnit si, co vlastně sama pro sebe a v sobě chci – tak, abych potom ze svých zdrojů mohla tvořit dále a pro ostatní.

A to splnilo svůj účel snad na 1000 %! Samandra má dar vystihnout tu pravou podstatu, vzít vás na místo, které potřebuje poléčit a pořešit – a pevně, ale laskavě vás donutí u něj setrvat a podívat se, co se opravdu děje. Po každém sezení jsem odcházela s novou nadějí – často s pocitem úlevy, ale rozhodně vždy přesvědčená, že „to půjde“ – ať už se to týkalo tématu osobního, nebo podnikatelského.

Za celou tu dobu jsem vnitřně vyrostla, zpevnila se a přijala mnohé části sebe sama, u kterých jsem měla pocit, že na mě byly „moc“. A teď už to nese i první ovoce – jsem v sobě v otázkách podnikání daleko stabilnější, víc si věřím a s výkyvy si umím daleko lépe poradit.
Díky, Sam!

Kateřina Vašáková,
básnířka a průvodkyně
www.vesmirveversich.cz

Samandra - Osho Zen Tarot

Nakonec se ukázalo, že cesta je daleko jednodušší

Více než čtvrt roku se Samandrou měl daleko větší přesah, než jsem očekávala. Mým záměrem byla emoční stabilita v podnikání, ve kterém mě osobní kotrmelce ve vztahu nepouštěly dál. Chtěla jsem mít na podnikání více energie a nadšení, mít více jasno v tom jaký krok by dával smysl, ztrácela jsem se ve svých nápadech. Nečekala jsem, že nás sezení povedou hlouběji do odbourávání mých vztahových vzorců. Velmi jemně, v bezpečném prostředí s velkou podporou od Sam. Bez katarzí, bez retraumatizace.

Až najednou se ve vztahu vše uklidnilo, takže nebylo, co by mne emočně ovlivňovalo. Získala jsem ještě větší nadhled, než jsem měla. Podnikání se mi také hezky rozjelo, zpracovaly jsme můj zmatek okolo toho, čemu věnovat pozornost a co počká. Co rozvíjet a co dělat jen když bude čas. Kam směřovat. Nakonec se ukázalo, že ta cesta je daleko jednodušší, než se jevilo ve zmatku mých myšlenek. A přitom stačilo si požádat o podporu Sam. V sezeních pokračuji. Po deseti sezeních si člověk lehce vytvoří závislost na tom, že všechno má s podporou jednoduché řešení.

Petra Straková,
Lékařka s celostním přístupem a bodyworkerka

Kdo tě bude provázet?

Jmenuji se Samandra a k zenu mne přivedl Osho Zen Tarot, se kterým pracuji už více než 15 let.

Samandra  emoční mentoring

A k němu zase životní okolnosti, které mne donutily potkat se s vlastní bolestí. Má schopnost ukotvit se takřka za každých okolností je pochopitelně odrazem dlouhé cesty plné poctivé seberozvojové práce: rodinné konstelace, práce s energií, energetickým polem a čakrovým systémem, práce s charakterovými strukturami, primárním traumatem, biodynamikou, s vnitřními částmi a vnitřním dítětem.

Osho o zenu a o osvícení, které zen přináší, říká, že je pro každého. Není za zásluhy a hodiny prosezené na meditačním bobku. Je to stav čirého bytí a uvědomění, že největší utrpení v našem životě jsou zarytá přesvědčení, očekávání a iluze, kterým věříme. A ano, opravdu je stačí jen odložit. A to je na tom často paradoxně to nejtěžší.

Já ten stav miluji. Jsem přítomna, vnímám své tělo do morku kostí a ve svém nitru umím najít místo absolutního bezpečí a totálně zastavit ten vnitřní frkot, nejistotu, neklid a netrpělivost. Spočinout v hlubokém bytí, které vyživuje, zpomalit. Ne, v takovou chvíli se ze mne nestává laxní bytost, ale naopak, v té nejhlubší důvěře přichází čistá inspirace založená na radosti a úžasu, že svět je krásné místo k žití plné hojnosti a že život sám nás vždy povede tím správným směrem.

A kapku tohohle přidat do podnikání dodá nejen uspokojení, ale i zisky. Netříští se energie, objevuje se schopnost vyčkat anebo se do toho konečně opřít, prohlubuje se přirozený pocit bezpečí a důvěry. Zkrátka, děje se to v tom nejhlubším souladu, bez odporu a boje. A tohle přináším do vašeho podnikání.

Máte otázky k Emočnímu mentoringu?

Stačí napsat váš dotaz přes formulář nebo na můj e-mail info@samandra.cz

Vaše osobní údaje budou použity jen pro zodpovězení tohoto dotazu.