Samandra - Osho Zen Tarot a Zenové kruhy

Zenový kruh

16. července 2024 od 18 hod.

Samandra - Osho Zen Tarot

Co byste řekli bezpečnému prostoru uprostřed bouřlivých vod onlinu?

Samandra - Osho Zen Tarot

Záchrannému kruhu, který vám nedovolí potopit se do stresu, dramat a frustrací?

Samandra - Osho Zen Tarot

Oáze, která vyživí váš klid, obnoví vnitřní zdroje a zacelí bolavá místa?

Samandra - Osho Zen Tarot

Pojď se potkat a zažít hluboký přítomný okamžik.

Samandra - Osho Zen Tarot

Přijď si pro odpověď na jakoukoliv otázku a dopřej si koupel v zenové záři, klid a moudrost.

Samandra - Osho Zen Tarot

Dopřej si koupel v zenové záři, klid a moudrost.

Samandra - Osho Zen Tarot

Zastav se. Uvolni se. Otevři se.

Co získáš?

S čím budeš ze Zenového kruhu odcházet:

Samandra - Osho Zen Tarot

Odpověď na svou aktuální otázku. Téma kruhu je otevřené a plynoucí. S čím přijdeš, to bude vyslyšeno a na to dostaneš laskavou a efektivní zpětnou vazbu.

Samandra - Osho Zen Tarot

2 hodiny ve vyživujícím přítomném okamžiku, v kruhu lidí, kteří mají odvahu vystoupit z dramatu, otevřít své srdce a nitro a sdílet svou přirozenou zranitelnost.

Samandra - Osho Zen Tarot

Nečekané aha momenty k tématům, o kterých zatím nemáš tušení, že se tě týkají. To je bonus synergie skupinového setkání.

Samandra - Osho Zen Tarot

Tentokrát je téma otevřené. Přijďte se poradit o čemkoliv.

Kde tě bude provázet?

Jsem Samandra a jsem zenová vědma.

Vedu lidi dovnitř a učím je hledat vlastní zdroje výživy
a bezpečí. Přes pouhé bytí a otevření se.

Samandra - Osho Zen Tarot

Jsem chodícím důkazem, že s Osho Zen Tarotem může pracovat opravdu každý. V mém příběhu není žádná rodinná dispozice či babička, která by mne od dětství zasvěcovala do tajů kartářství. Zato je v něm spousta bolesti, bezmoci a nejistoty, které mě donutily více se zabývat vlastním nitrem než chybami a obviňováním druhých.

Setkání s Osho Zen Tarotem byla víceméně náhoda a scénář je pravděpodobně hodně podobný tomu tvému. Okouzlily mě, chtěla jsem o nich vědět víc, chtěla jsem se jimi nechat vést. Chtěla jsem s nimi pracovat každý den. A to dělám už 15 let.

Fascinuje mě údernost odpovědí, smysl pro humor a jednoduchost. Kde je nesrozumitelný obrázek, napoví název a naopak. Balíček 79 karet je knihou s nikdy nekončícím příběhem, která nás v nečekanou chvílí překvapí doposud nevídanou kombinací, stejně jako urputným opakováním téhož, dokud poselství nepochopíme.

Samandra - Osho Zen Tarot

V úterý 16. července 2024 od 18 hod.

2-3 hodiny pro 10 zájemců.

Co říkají účastnice kruhu?

Samandra - Osho Zen Tarot

Opravdu osobní zacházení

Milá Samandro, děkuji za zenový kruh na téma VZTAHY. Překvapilo mě, jak byla práce intenzivní. V Tvém pojetí je těžké před sebou uhnout a hrát nějaké hry. A je to vlastně i zbytečné, protože Tvůj přístup je sice nesmlouvavý a demaskující, ale zároveň velice laskavý, respektující a podporující. Člověk se cítí v bezpečí, přijatý se všemi svými částmi. Oceňuji opravdu osobní zacházení. Zároveň mi vyhovoval tento formát i z hlediska ceny a časové náročnosti. Tak ještě jednou děkuji a těším se někdy příště. 

Monika

Samandra - Osho Zen Tarot

Cítím se klidně, podpořeně, v nadhledu.

Mockrát děkuji za zenový kruh. Cítím se klidně, podpořeně, v nadhledu. Cítím mnohem více pochopení sama k sobě. Děkuji za konkrétní nástroje, které jsi mi dala k mému tématu. Stejnou měrou mě zasáhly i sdílení ostatních žen a také tvé vlastní. To ne každá průvodkyně poskytne a já si toho moc cením.

Alena

Samandra - Osho Zen Tarot

Vyřešíte na něm bolístky a záseky, o kterých jste neměli ani tušení.

Samandra je nejlepší terapeutka co znám. S nadhledem, klidná, moudrá, laskavě nekompromisní, úžasná. A stejný je i její zenový kruh.

Vyřešíte na něm bolístky a záseky, o kterých jste neměli ani tušení. Ostatní vám je ukážou a pomůžou zahojit.

Doporučuji vám to zažít.

Lucie Dědková – podnikatelská mentorka

Samandra - Osho Zen Tarot

Dostala cenný vhľad, ktorý šiel až k jadru problému a odhalil mi jeho príčinu.

Zenový kruh so Samandrou by som popísala ako bezpečný priestor, kde som mohla zdieľať to, čo ma aktuálne najviac trápilo. Aj za krátku dobu som dostala cenný vhľad, ktorý šiel až k jadru problému a odhalil mi jeho príčinu. A keď ma nutkanie všetkých kontrolovať prepadne znova, predstavím si to malé dieťa, ktoré sa desilo toho, že nebude prijímané, ak nebude dokonalé a uľaví sa mi. Ďakujem pekne a určite odporúčam.

Karolína Částková, barefoot expertka

Samandra - Osho Zen Tarot

Zenový kruh jsem opouštěla nejen s pocitem, že život je najednou o tunu lehčí.

Nepamatuju si, kdy naposled jsem měla tak dlouhou řadu AHA momentů. Pobyt v energii Samandry mi totiž krásně ukázal nefunkční vzorce a programy, které stále frčím. A i když o nich vím, bývá pro mě těžké je jasně vidět v dané situaci. V Zenovém kruhu to najednou skákalo jedno po druhém, co žena, to téma, které přinášelo odpovědi. A zúžení mého tématu. Z „neřešitelné“ frustrace, že nejsem dokonalá, se po pár Samandřiných slovech stala průzračně jasná situace s naprosto jednoduchým řešením! Zenový kruh jsem opouštěla nejen s pocitem, že život je najednou o tunu lehčí, ale taky s funkčním nástrojem, jak se dostat z pasti „dokonalosti“, pokud/až do ní zase spadnu Referenci končím výkřikem: ZENOVÝ KRUH DO KAŽDÉ RODINY!

Radka Vochozková, haiku šamanka

Samandra - Osho Zen Tarot

Smyčky, do kterých jsme se zamotali a motáme se stále víc, se rozplétají.

Zenový kruh je mimořádně bezpečné místo. Přestože sedíte doma na svém gauči (a vůbec se vám to teď nehodí ), znenadání se ocitnete v příjemném uklidňujícím prostoru. Přednesete tam svůj problém a vyslechnete si problémy těch ostatních. Všechny jsou vyslyšeny a napraveny. Samandra vám pomůže na ně nahlédnout jinou optikou, správně je pojmenovat, rozklíčovat, procítit a změnit kvalitu. Opečujete své vnitřní dítě a obnovíte důvěru v milující vesmír a své vlastní zdroje. Palčivé problémy přestávají pálit. Náhled na svět se projasňuje. Smyčky, do kterých jsme se zamotali a motáme se stále víc, se rozplétají. Křečovité sevření povoluje a přichází klid. Podpora. Pochopení. Najednou si můžete dovolit TO pustit. Tak to pustíte. 2 hodinky zenového kruhu končí a vy se cítíte jinak. Cítíte se dobře.

Kamila Kalábová

Samandra - Osho Zen Tarot

Pocit odlehčení a úlevy přetrvává.

Zenový kruh pro mě byl příjemným prostorem ke sdílení, propojení a blízkosti. Děkuji za jemnost a citlivost, vzájemnou podporu a cenné nástroje. Bylo to pro mě velmi obohacující setkání. Pocit odlehčení a úlevy přetrvává.

Šárka

Cena Zenového kruhu:

 1 000 Kč/ 42 Eur

Odkaz obdržíš:

Ihned po zaplacení

Není vám něco jasné? Potřebujete poradit? Napište mi na: info@samandra.cz.

Máte otázky k Zenovému kruhu?

Stačí napsat váš dotaz přes formulář nebo na můj e-mail info@samandra.cz

Vaše osobní údaje budou použity jen pro zodpovězení dotazu.