Manuál pro život

Emailový kurz, který ti pomůže proniknout do tajů jedinečného Osho Zen Tarotu
aneb
Jak si pomoci k pravdě a radosti

Samandra - Osho Zen Tarot
Samandra - Osho Zen Tarot

Máš otázky a hledáš odpovědi?

Toužíš po srozumitelné pomůcce, která ti objasní situace, ve kterých se nacházíš a emoce, kterým nerozumíš?
Chceš se hlouběji ponořit do sebe a lépe se orientovat ve svém nitru?
Hledáš kotvu pro přítomný okamžik?

Nauč se znát Osho Zen Tarot!

Mám pro tebe srozumitelný návod, jak začít pracovat s tarotovými kartami.

Čeká Tě 21 dní v energii Osho Zen Tarotu.
Osho Zen Tarot je především HRA. A proto je i smyslem tohoto kurzu připomenout Ti, jaké to je hrát si, probudit starostmi umořenou fantazii a dovolit si bavit se s těmito překrásnými obrázky.
Obden obdržíš e-mail s informacemi a tipy na praktická cvičení, jejichž pomocí si budeš trénovat schopnost ladit se na energii a významy karet. Na závěr Ti ukáži výklad, pomocí kterého si budeš moci zodpovědět jakoukoliv otázku.
11 lekcí Ti pomůže rozpustit obavy z používání Osho Zen Tarotu, lehce pochopit jednotlivá poselství a získat hravý a efektivní nástroj pro vědomou orientaci ve vnějších situacích i vlastním nitru.

Zaujal Tě tento kurz, ale nemáš tušení, co to Osho Zen Tarot je?

Nevadí!

Jedná se o jedinečný tarotový systém, jehož zásadní výhodou je srozumitelnost a jednoduché používání. Je pro každého, kdo chce přijít na kloub věcem, které se dějí v jeho životě.

Pokud ho ještě nevlastníš, dá se pořídit v každém větším kamenném nebo online knihkupectví.

Co získáš?

Začni se soustředit na přítomsnot

Samandra - Osho Zen Tarot

Blíže se seznámíš s balíčkem Osho Zen Tarotu, s jeho principem, strukturou a jednotlivými kartami.

Samandra - Osho Zen Tarot

Díky každodennímu kontaktu s Osho Zen Tarotem se budeš moci hlouběji ponořit do sebe a lépe se orientovat v osobních pravdách a aktuálních prožitcích.

Samandra - Osho Zen Tarot

Začneš se více soustředit na přítomnost.

Samandra - Osho Zen Tarot

Naučíš se, jak správně formulovat otázky, abys dostal/a srozumitelnou odpověď.

Samandra - Osho Zen Tarot

Čím více budeš s kartami pracovat, tím více Tě bude bavit je dále prozkoumávat a obracet se k nim ve chvílích nejistoty a zmatku.

Pochop svou přítomnost a změníš svou budoucnost.

Co o kurzech říkají?

Samandra - Osho Zen Tarot

To není kurz, to je dar

Pecka! Kurz 21 dnů s Osho tarotem je jak pecka, pomalinku roztloukáte a dostanete se k jádru. Blíž k sobě.
Předčil veškeré mé představy. Naučila jsem se dívat se na karty, lépe řečeno za karty, zase jinak. Díky tomu sama sobě více porozumět, mít více trpělivosti a pochopení vůči sobě samé. A taky jsem mimoděk získala nový návyk: přemýšlet o tom PROČ se mi to, či ono děje a co s tím já sama můžu dělat.
Nepovažuji kurz za kurz, ale za dar. Dar sobě samé. A můžu si užívat každý den. Každý den
dobro–družství s pokladem.
Alena

Samandra - Osho Zen Tarot

V kurzu je znát vaše nadšení pro Osho Zen Tarot

Moc Vám děkuji za nádherný on-line kurz Manuál pro život. Mám pocit, že jste kartám vtiskla i jakýsi přesah, další nosný rozměr. A celé mě to uchvátilo. 🙂 Máte dar skvostného vyjadřování a po celou dobu kurzu jsem se cítila moc příjemně – těšilo mě Vaše provázení, různé povzbuzování, i pocit, že Vás zajímá, jak se mi daří, jak to mám s kartami atd. Z kurzu je znát Vaše nadšení pro osho karty a skvěle dokážete „infikovat“ druhé svým nadšením – tedy mě určitě. 🙂
Přijde mi úžasné, co všechno se Vám podařilo vetknout do tak malého prostoru on-line kurzu. Jste mi velkou inspirací a děkuji, že jste mě přivedla k osho kartám, které jsem vůbec neznala.
Hana

Samandra - Osho Zen Tarot

Karty jako kamarádka i průvodce

Mockrát děkuji za online kurz a ještě více za nádherný manuál. Když si mě karty přitáhly, narazila jsem na Vás na fb přesně včas. Jsem vděčná za Vaši dlouholetou práci a zkušenost.

Bude to pro mě dlouhý učící proces, ale hlavně hra a zábava. Karty chci mít jako svou kamarádku a průvodkyni na cestě životem a „oshovky“ jsou to pravé.
Martina

Samandra - Osho Zen Tarot

Díky za kurz, bylo to super! A konečně jsem trochu víc pronikl od oshovek!
Miloslav

Samandra - Osho Zen Tarot

Jsem vděčná za Vaši dlouholetou práci a zkušenost.

Mockrát děkuji za online kurz a ještě více za nádherný manuál.

Když si mě karty přitáhly, narazila na fb na Vás přesně včas. Jsem vděčná za Vaši dlouholetou práci a zkušenost.

Bude to pro mě dlouhý učící proces, ale hlavně hra a zábava. Karty chci mít jako svou kamarádku a průvodkyni na cestě životem a „oshovky“ jsou to pravé.

Martina

Kdo Tě bude kurzem provádět?

Jmenuji se Samandra a k zenu mne přivedl Osho Zen Tarot, se kterým pracuji už více než 15 let.

Samandra - Osho Zen Tarot

Jsem chodícím důkazem, že s Osho Zen Tarotem může pracovat opravdu každý. V mém příběhu není žádná rodinná dispozice či babička, která by mne od dětství zasvětila do tajů kartářství. Zato je v mém příběhu spousta bolesti, bezmoci a nejistoty, které mne donutily více se zabývat vlastním nitrem než chybami druhých.
Setkání s Osho Zen Tarotem byla víceméně náhoda a scénář je až trapně podobný tomu vašemu. Okouzlily mě, chtěla jsem o nich vědět víc, chtěla jsem se jimi nechat vést, chtěla jsem s nimi pracovat každý den. A to dělám už 17 let.
Fascinuje mě údernost jejich odpovědí, smysl pro humor a jednoduchost. Kde je nesrozumitelný obrázek, napoví název a naopak. Balíček 79 karet je knihou s nikdy nekončícím příběhem. V nečekanou chvíli překvapí doposud nevídanou kombinací, stejně jako urputným opakováním téhož, dokud poselství nepochopíme.
Samandra

Platba

Platba za tento kurz je naruby. Až projdeš celým kurzem (pokud jím projdeš), rozhodneš se, jakou hodnotu pro Tebe měl a jak vysoký příspěvek mi pošleš. Příspěvek je dobrovolný a pokud máš pocit, že Tě můj kurz v ničem neobohatil, přijmi ho jako dárek.

Pokud se rozhodneš zaplatit mi, můžeš si vybrat mezi částkami ve výši 300 až 1700 Kč.

Proč je vstup zdarma?

Abys nebyl/a vystaven/a tlaku platby předem za něco, o čem ještě nevíš, zda se Ti bude líbit. Z kurzu se můžeš kdykoliv odhlásit. Platí se až po konzumaci 😊 Vyzkoušej a uvidíš.

Není vám něco jasné? Potřebujete poradit? Napište mi na: info@samandra.cz.