Magická pouť s archetypy

Dary velkých arkán Osho Zen Tarotu

7týdenní spirituálně-energetická prožitková cesta
do vlastního nitra pomocí 23 karet velkých arkán Osho Zen Tarotu

Magická pouť s archetypy Ti přinese fantastické dobrodružství.

Zjistíš, co jsi zač. Objevíš svou ideální verzi. Zažiješ transformaci.

Poznáš vlastní nitro a svůj výjimečný potenciál.

Samandra - transformační kurz archetypy

Chceš se konečně otevřít potenciálu života? Láká tě dotknout se vlastní bytostné podstaty a začít ji projevovat ve vztazích i v podnikání?

Toužíš místo vyděšené mysli konečně naslouchat raději vlastní intuici?
Chceš zažít sílu, svobodu, radost a vášeň?

Máš odvahu potkat se stíny a a proměnit je v cenné průvodce?
Chceš odstranit limity a letité nánosy, které ti nedovolují být sám sebou?

Pomocí energie jednotlivých karet velké arkány, různých cvičení a meditací se setkáš s jedinečnou podobou každého archetypu v sobě.
A díky tomu začneš využívat jejich kvalit a darů.

Nahlédni do sebe

a nalaď se na své archetypy

Velká arkána v Osho Zen Tarotu je přehlídkou 23 základních archetypů znázorňujících univerzální události či role v životě člověka. Díky nim získáš hluboké vhledy a pochopení sebe sama. Když seřadíš karty od Blázna až po Dokončení, můžeš je vnímat jako samostatný archetyp Lidského života.

Archetypy ztělesňují hlavní zkušenosti lidstva, které si s sebou neseš. Existují archetypy základní, které se vyskytují v životech nás všech, stejně jako specifické, které se týkají jen určitých lidí. Některé jsou jasně definované, jiné se různě prolínají a jsou navzájem těžko rozeznatelné. Nejsou dobré, ani špatné, jsou především celistvé.

Stejně jako v energetickém poli Země, i v každém z nás je nekonečno archetypů. Některé v našem aktuálním životě spí, a tak se s nimi ani nesetkáme. Pro jiné je naopak naše realita klíčová a s jejich dynamikou jsme v kontaktu každý den. Jiné jen tušíme a zdají se nám příliš vzdálené a nesrozumitelné nebo je dokonce vnímáme jako silně ohrožující, protože známe pouze jejich stínovou podobu.

Proč se archetypy zabývat?

Znalost archetypů ti přinese svobodu a autenticitu

Samandra - Osho Zen Tarot

Protože jsou tvou součástí.

Samandra - Osho Zen Tarot

Znalost a kontakt s energií archetypů ti přinese hlubokou svobodu a schopnost vědomě využívat celé škály kvalit, které máš k dispozici.

Samandra - Osho Zen Tarot

Jakmile své archetypy probudíš, významně se změní tvé vlastní limity, narostou možnosti a hranice komfortní zóny se posunou za hranici viditelného.

Samandra - Osho Zen Tarot

Správně pochopené a uznané archetypy se stanou strážci tvé síly, důstojnosti a bezpečí v životě.

Samandra - Osho Zen Tarot

Přijetí vlastní rozmanitosti navrátí duši původní prostor a rozsah a tvým základním nastavením se opět stane celistvost — přirozené prostředí pro autenticitu, spontánnost a především životní sílu.

Co ti transformační program přinese?

Díky kurzu si stoupneš do své síly a využiješ naplno svých darů

Samandra - Osho Zen Tarot

Získáš podrobnou mapu své vnitřní krajiny, která ti pomůže lépe se orientovat ve svých reakcích, emocích, strachu, ale i síle a možnostech.

Samandra - Osho Zen Tarot

Každodenní cvičení a meditace ti pomohou naučit se na sebe ladit, důvěřovat svým pocitům a vnitřnímu vedení.

Samandra - Osho Zen Tarot

Objevíš tajemství zdravé, laskavé a pravdivé sebereflexe. Už žádný vnitřní kritik a utápění se v provinilosti a selhání.

Samandra - Osho Zen Tarot

Najdeš podporu, především sám v sobě. A to je naprosto klíčové pro všechny oblasti a etapy tvého života.

Samandra - Osho Zen Tarot

Pod mým bezpečným vedením si vyzkoušíš a prožiješ, jaké je vejít do kontaktu se silou i stínem každého archetypu, který velká arkána nabízejí.

Samandra - Osho Zen Tarot

Detailně se seznámíš s příběhy 23 karet velkých arkán Osho Zen Tarotu.

Samandra - Osho Zen Tarot

Získáš ucelenou zkušenost s velkými arkánami a lépe pochopíš její význam a postavení v celém systému tarotu.

Samandra - Osho Zen Tarot

Ujasníš si, které archetypy jsou pro tebe klíčové a naučíš se vědomě využívat jejich kvalit a síly v každodenním životě.

Samandra - Osho Zen Tarot

Začneš se více soustředit na přítomnost.

Samandra - Osho Zen Tarot

Díky každodennímu kontaktu s Osho Zen Tarotem se hlouběji ponoříš do sebe a lépe se zorientuješ v osobních pravdách a aktuálních prožitcích.

Samandra - Osho Zen Tarot

Čím více budeš s kartami pracovat, tím více tě bude bavit je dále a dále prozkoumávat a obracet se k nim ve chvílích nejistoty a zmatku.

Poslechni si rozhovor jedné účastnice

Inspiruj se i pro svůj život.

Samandra - Osho Zen Tarot

Kurz je velmi intenzivní, 7 týdnů velké práce do hloubky, ale i do šířky. Po celou dobu budeš vnímat velkou podpůrnou sílu skupiny i moji podporu a vedení.

Samandra - Osho Zen Tarot

Naučíš se velké poznání do života – že všechno má svůj čas, nic nelze urychlit. Zjistíš, že věci jdou přesně v tom rytmu, jak mají a přicházejí přesně v té chvíli, kdy je to potřeba.

Samandra - Osho Zen Tarot

V kurzu nevadí, že nestíháš jít do hloubky. Můžeš si „jet” ve dvou liniích – skupinové a individuální. V rámci skupinové energie budeme pracovat spolu, dotýkat se témat, budeš v energii kurzu. Individuální linie může být pomalejší a klidně může přesáhnout i dobu trvání kurzu. Interní procesy totiž neurychlíš, přijdou až tehdy, když jsi zralý na poznání.

Samandra - Osho Zen Tarot

Najdeš ideální verzi sama sebe. Zjistíš, že tvá ideální verze není nedosažitelná a nedotknutelná, ale že jsi to TY. Jenom nemáš pole smrsknuté na dětskou velikost, ale máš objem, který ti opravdu náleží. Dovolíš si být opravdu VELIKÝ, rozprostřený ve svém poli, ve své síle. Objevíš zdroj své síly a zjistíš, jak s ním pracovat. Je to krásný a úlevný pocit, který s tebou už zůstane.

Samandra - Osho Zen Tarot

Zažiješ nejen transformaci během kurzu, ale dostaneš i řadu praktických každodenních pomůcek, které si zrovna vyzkoušíš. Získáš tak „návod na život”, postupy, které fungují.

Jak bude kurz probíhat?

Čeká tě hluboká proměna

Samandra - Osho Zen Tarot

Kurz trvá 7 týdnů.

Samandra - Osho Zen Tarot

Brány magické cesty se otvírají v pondělí 18. března 2024.

Samandra - Osho Zen Tarot

Hlavní program bude probíhat v soukromé fb skupině.

Samandra - Osho Zen Tarot

Obden ti přijde e-mail, který tě podrobně seznámí s právě probíranou kartou velkých arkán.

Samandra - Osho Zen Tarot

Obden budu do skupiny nahrávat živá videa s postřehy a praktickými úkoly.

Samandra - Osho Zen Tarot

Každé kartě se budeme věnovat dva dny. První den se budeme zabývat jejím poselstvím a energií. Druhý den prozkoumáme archetyp, který zobrazuje, a jeho roli a podobu ve tvém životě.

Samandra - Osho Zen Tarot

Čekají tě 3 živá 2hod. zoomová setkání, ve kterých budu odpovídat na dotazy a dávat zpětnou vazbu na procesy ve skupině.

Samandra - Osho Zen Tarot

Připrav se na velkou intenzitu. Rozhodně nenabízím žádné instantní řešení a trvalá změna vyžaduje poctivou práci.

Samandra - Osho Zen Tarot

Denně v programu strávíš určitě poctivou půl hodinu. Pamatuj, že to je čas, který investuješ do sebe, ne čas, o který ses okradl/a.

Samandra - Osho Zen Tarot

Vše se bude odehrávat v čistém a bezpečném energetickém prostoru, který ti umožní jít opravdu hluboko ke své podstatě.

Samandra - Osho Zen Tarot

Pokud máš balíček Osho Zen Tarotu, výborně. Pokud ne, nevadí. Ve skupině bude k dispozici obrázek a pracovat budeme především s jeho energií.

Cena kurzu:

Cena kurzu je 15 900 Kč/663 Eur.
Platbu si můžete rozdělit do dvou splátek.

Až dokonce roku 2023 je možno Magickou pouť s archetypy pořídit za zvýhodněnou jednorázovou cenu 8 900 Kč/371 Eur.

V ceně kurzu je společná práce ve skupině, ale už ne můj čas na telefonu a odpovědi do emailu, sms nebo messengeru.

Počet míst:

Kurz je pro max 50 účastníků.

Kdo tě bude provázet?

Jmenuji se Samandra a jsem chodícím důkazem, že s Osho Zen Tarotem může pracovat opravdu každý.

Samandra - kurz archetypy

V mém příběhu není žádná rodinná dispozice či babička, která by mne od dětství zasvěcovala do tajů kartářství. Zato je v něm spousta bolesti, bezmoci a nejistoty, které mě donutily více se zabývat vlastním nitrem než chybami a obviňováním druhých.

Setkání s Osho Zen Tarotem byla víceméně náhoda a scénář je pravděpodobně hodně podobný tomu tvému. Okouzlily mě, chtěla jsem o nich vědět víc, chtěla jsem se jimi nechat vést. Chtěla jsem s nimi pracovat každý den. A to dělám už 15 let.

Fascinuje mě údernost odpovědí, smysl pro humor a jednoduchost. Kde je nesrozumitelný obrázek, napoví název a naopak. Balíček 79 karet je knihou s nikdy nekončícím příběhem, která nás v nečekanou chvílí překvapí doposud nevídanou kombinací, stejně jako urputným opakováním téhož, dokud poselství nepochopíme.

Myslíš to se sebou vážně? Vydej se se mnou na magickou pouť vlastním nitrem a objev své skryté poklady.

Co na magickou pouť říkají absolventi?

Samandra - Osho Zen Tarot

Změn, které kurz přinesl, je nepočítaně

Do kurzu jsem se přihlásila na poslední chvíli. Nešlo mi primárně o poznávání Osho Zen Tarotu, ale o ponoření se do hloubky sama sebe. Samandru znám již dlouho, její respektující ale zároveň v určitých chvílích nekompromisní přístup mi vyhovuje.

Očekávala jsem tedy velkou jízdu, ale realita moje očekávání překonala. Změn, které kurz přinesl, je nepočítaně. Pocitově to připomíná velký generální úklid. Jako když vyčistíte třeba kafemlýnek. Rozeberete na součástky, každou prozkoumáte, oprášíte, promažete a vrátíte zpátky.

Největším přínosem je pro mě schopnost být v kontaktu se sebou v běžném každodenním životě, přiznat si momentální stav bez příkras a úhybných manévrů a učit se podle toho jednat. Je to obrovská úleva a zároveň se postupně vrací důvěra v sebe a schopnost být sama sobě oporou.

Kurz doporučuji všem, kteří chtějí cokoli ve svém životě změnit a pochopit. Samandra je laskavým průvodcem, po celou dobu kurzu až obdivuhodně podporujícím, i v těch nejhlubších místech jsem se cítila v bezpečí.

Jana Šťastná

Samandra - Osho Zen Tarot

Ta radost z toho, když vám do sebe začíná vše zapadat, je nesdělitelná!

Do kurzu jsem vstupovala jako bárka na rozbouřeném moři, bez cíle brázdící vody a hledající maják jako smysl cesty. Prostě jsem vůbec netušila KDO jsem a CO chci. Po kurzu jsem pořád bárka na moři, ale už si ty vlny i užívám a nacházím v nich smysl. Dokážu se povznést a s nadhledem zhodnotit situaci.

Sam je jako průvodce úžasná!

Jako ten poradce vám sedí na rameni a její slova jsou jak citlivá, tak úderná, jdou k jádru věci a vám po jejich přečtení nebo vyslechnutí naskočí AHA, no jasně!

Občas se člověk na cestě ztratí, u nějakého archetypu vůbec neví, čí je a jiným projde lehce, ale i toto mě hodně naučilo. Mám v sobě mnoho zákoutí k prozkoumání a kurz mě k tomu nakopnul tím správným směrem. Dřív bych se bála, dnes se těším. Ta radost z toho, když vám do sebe začíná vše zapadat, je nesdělitelná! 

Mirka Vránová Riantová

Samandra - Osho Zen Tarot

Samandra je velice podporující, moudrá a zkušená

Zažil jsem transformaci, o které jsem věděl, že je nutná. A konečně mi ji někdo nastartoval. Určitě to doporučuji všem. Cítil jsem, že nejsem sám a že na problémy nejsem sám. Cítil jsem oporu, inspiraci, byla možnost sledovat, jak to mají ostatní, jak to řeší. Samandra je velice podporující, inspirující, moudrá a zkušená. Vše vede jemně, s láskou a s pochopením. Vše je bezpečné. Je to opravdu výjimečný „zážitek“ to projít a prožít. Není nutno být denně na 100% přítomen. Je možno se vzdálit a pak se vrátit, podle sil, momentálních možností a nálady. Je to opravdu bomba.

Jan Štelcl

Samandra - Osho Zen Tarot

Našla jsem si své „kotvy“, které mi pomáhají životní situace řešit s větší lehkostí a nadhledem

Do kurzu mě přivedla touha po hlubším poznání sebe sama, ač OZT karty jsem znala jen ze Samandřiných denních předpovědí.

Ve skutečnosti to byla pořádná jízda, jak jednotlivé karty (archetypy) ke mně promlouvaly, vynořovaly se zažité vzorce, strachy a bolesti. Pak většinou přišla velká úleva, pochopení a klid, a to díky velmi citlivému vedení a podpoře Sam protkané i špetkou jejího humoru a síle celé skupiny.

Vnímám, že díky kurzu se více přijímám taková, jaká jsem a zlepšil se vztah s pubertálními dětmi. Našla jsem si své „kotvy“, které mi pomáhají životní situace řešit s větší lehkostí a nadhledem. Pokud jste otevřeni změnám a chcete se více poznat, kurz vřele doporučuji a to i „duchovním pankáčům“ bez znalosti karet.

Michaela Macháčková

Samandra - Osho Zen Tarot

Až tento kurz mi otevírá oči a hlavně mě LADÍ NA SEBE

Jsem neskonale šťastná za tento kurz. Často jsem četla mnoho moudrých knih, účastnila se řady kurzů a výcviků různých zaměření, byla obklopena lidmi, kteří byli moudří, živelní, měli úžasné vhled – vše mě hezky posouvalo.

Ale až tento kurz mi otevírá oči a hlavně mě LADÍ NA SEBE. Až ty Sam pojmenováváš esence jednotlivých vrstev. Ukazuješ mi křišťálově jasné vzorce a propojení – jsem z toho úplně na větvi, jak je to bože jednoduché – silné.

A je náročné ustát kolik nánosů a svých postojů, které jsme na ty křišťálově jasná pravidla nahrnuli. Prokousávám se tím. Žasnu. Brečím. Jsem šťastná. Něco se mění. Bože děkuji!!!!

Mary Blažková

Samandra - Osho Zen Tarot

Kurz je majákem, jež dokáže prosvítit tmu a vyvést do bezpečí a klidu

Archetypy a jejich poznávání mě provází už řadu let. Nicméně to, čím se pro mě kurz stal, předčilo všechna má očekávání. Od první karty jsem totiž neprozkoumávala jednotlivé archetypy zvenčí, ale já jsem se těmi archetypy stávala a nacházela je v sobě. A to díky Samandřinu laskavému vedení.

Otevřely se ve mě mnohé zapadlé bolesti a vzpomínky, které jsem byla schopna za podpory Samandry a celé skupiny postupně rozkrývat a hojit. Nikdy toho nebylo málo. Nikdy toho nebylo příliš.

Ke všem přínosům ještě nedohlédnu, ale vím, že jsou tam a že už nikdy nezmizí.

Moc děkuji a prosím pokračuj ve vedení tohoto kurzu, neboť je majákem, jež dokáže prosvítit tmu a vyvést do bezpečí a klidu našeho vlastního přístavu!

Eliška Grafová

Samandra - Osho Zen Tarot

Magická pouť s archetypy byla dost intenzivní jízda, která mi vnukla mnoho nadhledu

Byl jsem skeptický. Jsem zastáncem toho, že reálný kontakt je nenahraditelný, každopádně po tomhle kurzu, jsem svoje mínění přehodnotil.

Magická pouť s archetypy byla dost intenzivní jízda, která mi vnukla mnoho nadhledu a vědomí do mého stávajícího života. Vyprdnout se na role oběti, rozhlídnout se jakými možnostmi disponuju teď a tady, přestat se utápět v tom, že život hraje proti mě, ustoupit z křečovité kontroly, praštit do stolu a popadnout příležitosti za pačesy. (příležitosti, které tu celou dobu ležely na zlatým pod nose)

Klidně bych si to střihnul ještě jednou. Díky za super zážitek. <3

Miloš Frič

Samandra - Osho Zen Tarot

Poprvé v životě cítím spokojenost sama se sebou, znám a ctím svou sílu

Tahle skutečně magická pouť mým vnitřním světem daleko předčila má očekávání. Potkala jsem své vnitřní průvodce a vím, že se na ně mohu kdykoliv obrátit. Poznala jsem svoje skryté dary i nejtemnější zákoutí své duše. Našla sílu tam, kde jsem ji nečekala.

Moje slabosti přestaly být tím, co je třeba předělat, opravit, zničit, ale staly se z nich důležití parťáci
na cestě životem. Poprvé v životě cítím spokojenost sama se sebou, znám a ctím svou sílu, jsem chápavější a pokornější. A šťastnější.

Sam, děkuji za vše, za průvodcování, laskavou podporu, dokonalé vysvětlení principů i za autentické
emoce. Díky.

Jana Dušková

 

Samandra - Osho Zen Tarot

Poznávat sebe sama a své zažité vzorce je skutečné dobrodružství

Na začátku byla touha zlepšit vztah sama k sobě. Denní praxe mi připadala jako velmi napínavý příběh, jehož jsem byla hlavní hrdinkou i detektivem současně. V příběhu jsem se seznámila se spoustou zajímavých postav, bez kterých by můj příběh nebyl celistvý. Tempo kurzu bylo našlapané, což bylo fajn, pozornost se snadněji držela uvnitř a okolní svět tolik nerozptyloval.

Poznávat sebe sama a své zažité vzorce, je skutečné dobrodružství, které vede k úplně novému pohledu na sebe i na svět kolem. Jsem si jistá, že kdo chce sám sebe poznat a zkvalitnit svůj vlastní život, přijmout se 
takový, jaký opravdu je, pro toho je tento kurz skvělým návodem krok za krokem, navíc s láskyplným
vedením ženy, která ví a umí ♥️. Doporučuji.

Helena Hájková

Samandra - Osho Zen Tarot

Sebekritika, přehnané nároky a depresivní stavy mě už téměř nepotkávají

Kurz byl pro mě hlubokou transformací a poskytl mi pevné základy, ze kterých stále a opakovaně čerpám. Před kurzem jsem se často ztrácela ve svých emocích, které jsem sice dokázala pojmenovat a procítit, ale nevěděla jsem, jak s nimi pracovat, a tak mě místo toho jen naprosto ovládly a paralyzovaly. Na kurzu jsem se naučila s nimi vejít do kontaktu s bezpečným odstupem a díky nim nalézt a naplnit své opravdové potřeby.

Prozkoumáním různých částí sama sebe jsem se lépe poznala a mám se mnohem raději, tudíž je pro mě
skoro přirozeností se v čase nejistoty spojit se sebeláskou a podpořit sama sebe. Sebekritika, přehnané nároky a depresivní stavy mě už téměř nepotkávají, a pokud ano, dokážu většinou pochopit, odkud pocházejí a vyřešit je. Mám pocit, jako by se z mojí mysli zvedla mlha a nebloudím již zmateně sem a tam, ale vidím jasně kolem sebe a dokážu se svobodně rozhodovat, kam se chci vydat a proč tak činím. Za tato prozření jsem neskonale vděčná <3 .

Kurz bych doporučila každému, kdo by chtěl lépe poznat sám sebe, nebo touží po změně. Díky jeho
struktuře a Samandry citlivému vedení je vhodný i pro ty, kdo s podobnými kurzy nemají žádnou
zkušenost.

Eliška Staňková