Denní karta – HRAVOST 27. 10. 2023

Hurá víkend! Je jedno, co máte v plánu, rozhodně je potřeba to vnímat jako důvod k radosti a oslavit to. Prostě si dnes a každý den o víkendu najděte činnost, věc, která vás upřímně potěší. Někdy je potřeba si to ordinovat násilím.

Páže Ohně je čirá vitalita a radost ze života, bohužel něco, co jsme cestou kdesi vytrousili z kapes. Semlel nás stereotyp, zbytečné obavy a plíživá rezignace. Čím níže je naše energie, tím více stresu, lhostejnosti, pocitů obětí, souzení a cynismu si do života přitahujeme.

A jak jsem psala výše, někdy, abychom zase vybředli, musíme radost generovat cíleně. Otázka totiž nezní, jestli se nám chce nebo nechce. Otázka zní chci zůstat v tomhle emocionálním marastu? A pokud je odpověď ne, a já věřím, že si tak z čisté laskavosti k sobě odpovíme všichni, pak je potřeba něco udělat.

Myslíte, že lidi, co mají dobrý život ho mají zadarmo a jen tak jim přistál v klíně? Ó né, kdybyste měli možnost s nimi mluvit, zjistili byste, že mají spoustu drobných každodenních návyků, které zvyšují jejich energii, radost, well being.

Najdi si svou každodenní zdravou drobnost, která ti zvedne vibrace: protažení se, procházka, dobrý čaj v tichu, klidu a zastavení, meditace, 10 minut úklidu. Udělej z toho rutinu. A vnímej, že s vzestupem energie automaticky přichází i radost.

Pěkný víkend.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.