Denní karta – ZMĚNA 20. 6. 2023

Juch! Ale že to trvalo. Tahle karta tu dlouho nebyla. Ne že by to snad znamenalo, že bez ní stojíme už několik měsíců na místě, ale stejně potěší, když nám změnu potvrdí i čertovy obrázky.

Změna znamená vždy změnu k lepšímu. Já vím a slyším ty námitky (a v těžkých chvílích mám tendence si o tom taky myslet svoje), ale tahle pravda se nedá oddiskutovat. Sebehorší propad a zdánlivě sebehorší rozhodnutí v sobě stejně nese potenciál pro růst a uzdravení. Je jedno, jakou cestu si vybereme, evoluci nelze zastavit.

A teď si pojďme povědět, jak to může vypadat na té praktické každodenní rovině. Zkrátka změna plánů, jupí! Možná vám něco hodí vidle do vašeho zajetého harmonogramu, možná z vašich představ o dnešku nezůstane kámen na kameni. Nic z toho nevadí, věřte mi. Možná právě tohle bude vaše zkratka ke štěstí. Nechte se vést.

A pokud budete mít pocit, že se dnešní turbulence nedají vydržet, koukněte se obrázek dnešní karty. Čím více se zabýváme okrajovými okolnostmi a vzdalujeme se vlastnímu středu, tím rozmazanější všechno je a tím větší odstředivá síla. Představte si uprostřed sebe tyčku, které se pevně chytnete a počkejte, až se i toto přežene.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.