Denní karta – ZMĚNA 02. 04. 2024

Změna je konstantou našeho života. A co víc, vždy je to změna k lepšímu. Evoluci nelze zastavit. Změna se významně urychlí, když akceptujete, že tam, kde se nyní v životě nacházíte a to, co momentálně prožíváte, je ta nejlepší možná varianta.

I přesto, že tato karta přináší opravdu nadějeplnou energii, vyvolává v publiku bolest, rozhořčení a frustraci. Tohle, že je to nejlepší, co mne mohlo potkat? Ano, za tím si stojím. A až vystoupíte z té oběti, jak vás život ošidil, zkuste si dát taky náležitý odstup z toho oceánu bahna, ve kterém jste uvízli. Protože existuje perspektiva, ze které je to ve skutečnosti směšná louže, ve které se už příliš dlouho šťouráte klacíkem, zatímco kousek vedle kvete louka.

Mým záměrem není vás bezohledně sejmout, jen se snažím zalarmovat tu zdravou část vás, která je schopna uvidět neustálý vývoj a směr života. Co na tom, že tu jsou meandry, ve kterých jste se na pár let ztratili, ve skutečnosti jste nabrali cenné zkušenosti. Jen ego pořád někam spěchá.

A až budete mít dnes pocit, že těch změn se najednou nakumulovalo hodně, držte se ve svém středu, u svého dechu a ve své pánvi. Ano, někdy se kolo roztočí příliš rychle a nebýt ve svém středu znamená odletět do neznáma a dlouho hledat cestu zpátky k sobě.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.