Denní karta – ZDROJ 05. 12. 2023

Tyto dny jsou opravdu jaksi turbulentní. Na jednu stranu se po nás chce zklidnění, na druhou stranu jsme denně vystavováni výzvám. Tak mě napadá, že to je možná ta dovednost, kterou si máme osvojit: zpomalovat a udržet si vnitřní klid a mír navzdory výzvám a turbulencím.

Eso Ohně je nositelem velké síly. Ne, nebojte, mít sílu opravdu neznamená, mít víc naloženo. Ta opravdová vnitřní síla je tu proto, abychom „pouze“ žili svou vlastní přirozenost a vymanili se z přesvědčení, která jsme cestou nasbírali.

Protože jsme dnes v ohni, tak tuto sílu bohužel nenaleznete na meditačním bobku. Musíte jít tam ven a postavit se čelem volbě, co je důležitější, vy nebo očekávání a přání okolí? Ne snad, že byste nemohli vyhovět svým blízkým, ale chce se po vás nekompromisní znalost vašich hranic a toho, kdy jdete přes sebe.

Každý z nás má v sobě hluboký zdroj síly, pravdy a lásky. Je to naše tovární nastavení. A abychom se rozpomněli, je třeba denně sílu, pravdu a lásku sami sobě projevit. Směle vyjděte do dnešního dne, zapněte aplikaci Zdroj a zkuste prožít den s plnou podporou, akceschopností a pochopením pro sebe. Pravda vám řekne, co je potřeba udělat, síla pomůže překonat rezistenci a láska vás obalí laskavostí k sobě.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.