Denní karta – VĚDOMÍ 19. 9. 2023

Kam až sahá naše vědomí? Možná máte pocit, že je nedozírné, ale ve skutečnosti se jeho rozsah a možnosti odvíjí od naší schopnosti zahlédnout v životě sebe, své prožitky, emoce, své reakce, své motivace a potřeby. Čím hlubší má strom kořeny, tím výš sahá jeho koruna.

Dnešní energie si žádá nadhled a odstup. Viděno z dostatečné výšky, vše dává smysl a najednou je zasazeno do kontextu. Přílišná připoutanost nás nutí věnovat se pouze fragmentu našeho života, který má tendenci dělat se větším a důležitějším, než ve skutečnosti je.

Eso Mraků přináší krystalické vnímání souvislostí a okolností. Je dostatečně vzdáleno od našich emocí, takže je prosto všech dramat. Vidí, co se děje, jak se v tom cítíme, čeho se snažíme dosáhnout a čemu vyhnout. Je to němý pozorovatel našeho života. A protože nestojí na ničí straně, je také nositelem cenných pravd.

Udrž si dnes odstup za každou cenu. Udělej se větší než to, co máš pocit, že tě v danou chvíli ohrožuje nebo nejde podle tvých představ. Nesuď, nehodnoť, netlač, nebrzdi. Jen se dívej, kudy se tvůj život ubírá a jak na to reaguješ. Vhledy a prozření, kterých se ti díky tomu dostane, budou stát za to.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.