Denní karta – UZDRAVOVÁNÍ 19. 03. 2024

Jak by se nám žilo, kdybychom připustili, že všechno, co se v našem životě děje, vede k uzdravení? Některé procedury jsou bolestivé, ale v dlouhodobém horizontu přináší úlevu, po zahojení vrací vitalitu a radost ze života.

Dnes budeme pod odborným dohledem. Král Vody Uzdravování je opravdový léčitel. Na první dobrou odhalí příčinu a vždy má po ruce tu správnou medecínu. Bohužel, jeho zkušené oko umí také včas rozeznat, kdy je na místě operativní zákrok. A to jsou pak chvíle, kdy se nám místo konejšivé vesmírné podpory, dostane políček, abychom si uvědomili, jak nelaskavě se sebou zacházíme, a aby se ze zarostlého abscesu konečně mohl uvolnit zadržovaný emocionální hnis, který otravuje celý systém.

Tahle andělská léčivá energie je nám stále přístupna. Vyžaduje však tajné heslo. A tím je odvaha připustit, že pomoc potřebujeme a že je v nás bolest, kterou je potřeba léčit. Dokud nepřiznáme problém, nemůže se nic změnit a bylo by proti božskému řádu, aby nám násilím vnucoval své rady a svou pomoc.

Popírání zdravotních či jiných symptomů je obvyklá strategie, jak se vyhnout pravdě. Můžeme to zkoušet a je to naprosto v pořádku. Ale pak, až se bolest stane chronickou, je neuvážené ptát se, proč zrovna my.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.