Denní karta – ÚSPĚCH 27. 4. 2023

Když se daří, tak se daří! Miluji tohle pořekadlo a vždycky mě rozesměje, když se použije jemně sarkasticky. A víte proč, protože to přesně potvrzuje moudrost a poselství Úspěchu. Je jedno, jestli se daří v tom dobrém, nebo ironicky v tom špatném, protože ve skutečnosti se daří pořád.

Úspěch je fantastický a já ho mám ráda. Vyživuje, posiluje vnímání naší hodnoty a posouvá hranice toho, co je možné. V duchovním prostředí je těžké se do něj postavit, protože vás hned sestřelí nějaký osvícený mudrlant, aby vám připomněl, že jste přízemní a bez přesahu. Jenže, ustát si úspěch, to když se nám daří, být v tom viděn, plně to přijmout a vyživit se tím, nepohrdat výsluním je stejná duchovní lekce jako každá jiná. Jestliže ohrnujeme nos nad dualitou a chceme docílit toho, že jsme jedno, tak proč nezačít zrovna s úspěchem.

Na druhou stranu je tu i stín, že ano. A ten se projevuje tak, že máme takovou paniku z toho, že o své výsluní přijdeme, že začneme manipulovat realitou. Místo odevzdání se přichází arogance a utkvělá představa, že my víme nejlíp, co je pro nás dobré.

Ve skutečnosti má dynamika úspěchu svůj vlastní život. Je jako nádech a výdech. Expanze a následná přirozená kontrakce. Odmítat úspěch v životě je jako tlumit nádech. Držet se úspěchu je jako už nikdy nechtít vydechnout a bránit si v přísunu kyslíku.

Je jedno v jaké fázi momentálně jste, jestli na výsluní života nebo v jeho propadu. Stejně se daří. Obě polohy přináší své benefity a jedinečnou výživu. Tak na úspěch 🥂!

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.