Denní karta – ÚDER BLESKU 25. 4. 2023

A je to tu! Jak jinak začít svou cestu k hojnosti než s důvěrou obejít všechno, co se nám v životě právě hroutí. Úder blesku má opravdu magickou sílu. Tomuhle zemětřesení neodolá nic, co nemá opravdu silné základy. A ano, někdy nezbývá než jen zírat, co všechno jsme vystavili na bažinách iluzí a domněnek.

Zní to děsivě. Máte pocit, že přijdete o poslední jistotu ve svém životě. A taky že jo. Protože už vám byla malá. Protože je nachystáno něco většího a je potřeba tomu udělat místo. Ať se dnes bude dít cokoliv, pamatujte, že se hroutí pouze vaše lpění na něčem. A to jak víme, je velmi bolestivé. Opravdové hodnoty vždy zůstanou.

Mám Úder blesku ráda. Je to takový zvláštní stav, kdy staré už není a nové ještě není. Je to zmatek a je to chvíle pro autentické „teď nevím“. Je potřeba počkat, až sedne prach ze sutin a my dostaneme první impuls kudy se vydat nebo co udělat. Do té doby je potřeba důvěřovat zmatku.

Bouře přejde, obloha se vyjasní a vzduch zase zavoní ozónem. Nemá cenu podléhat panice ani lomit rukama. Všechno to, co se momentálně hroutí, tě brzdilo. Už to nemusíš ani držet, ani živit svou energií.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.