Denní karta – TVOŘIVOST 03. 07. 2024

Ráno jsem se probudila s pochybnostmi. Jdu dobře? Nepochopila jsem celé to vnitřní vedení špatně? Co když… A tak dále. Taky už dávno vím, že ranní rituál s kartou dne je tu především pro mne. A tak s důvěrou míchám. Otočím kartu a zírám. Chvilku mi trvalo, než jsem si uvědomila, co vidím. A vzápětí to přineslo úlevu. A věřím, že ji tímto zprostředkuji i vám.

Mimochodem je to už v pořadí třetí karta z velkých arkán tento týden. A já trvám na tom, že byť začaly prázdniny, na nějaké úrovni je to velmi silný a významný energetický týden.

Tvořivost nebo-li Císařovna je symbolem velkého duchovního vývoje a jeho přirozených důsledků, tj. radosti, lehkosti, důvěry. A proto dnes začneme tím, co nám dělá radost. Ano, i to je totiž velká duchovní práce. Vymanit se ze sklíčenosti a dát sílu a energii do přehození energetické výhybky, je leckdy těžší než zdolat horu. Je tak lákavé zůstat v depresi, oběti, toxické negativitě.

A práce je to o to větší, čím mizernější jsou podmínky. Takže co vám udělá radost a můžete to zrealizovat právě teď? Během pár minut, uprostřed ranního shonu, obědové přestávky, jízdy tramvají?

Tvořivost přináší velké prozření o našich opravdových dovednostech a získaných iluzích, jací bychom měli být. Všichni jsme tvořiví, ano i já, proslulé manuální kopyto. Cokoliv, co mne naplňuje radostí a vášní je druh tvořivosti. Tančete, zpívejte, sázejte, uklízejte, vyšívejte. Je to úplně jedno. Bohu nejde o výsledek, jde mu o vibraci, kterou u toho mimoděk pouštíte do světa. A věřte mi, je překrásná a tak potřebná.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.