Denní karta – TVOŘITEL 8. 11. 2023

Jak patrno, vlna tvořivosti pokračuje. Včera jsme obdrželi inspiraci, jak se vyživit, dnes si osaháme, kolik síly na to máme a proč ji k tomu, do pihele tmavýho, nepoužíváme.

Král Ohně je mocný člověk. Svou sílu má ve svých rukou. Ví o ní, bere za ni odpovědnost, stará se o ni, kultivuje ji. Jak by se nám asi žilo, jak by náš život vypadal a kam by směřoval, kdybychom se svou silou zacházeli jako on.

Síla totiž zdaleka neznamená, že všechno vydržíme a zvládneme, že se životem prorveme k úspěchům a na výsluní. Síla se ve skutečnosti používá k něčemu úplně jinému. A sice, k odvaze být sám sebou a každý jeden den se vracet k vnitřnímu kompasu a ptát se především sebe: jdu dobře? dělá mi tohle dobře? cítím se v tomhle dobře?

Sílu nepotřebujete k tomu, abyste konečně pohnuli světem, ale k tomu, abyste odložili své masky, své strachy a dovolili si zazářit ve své přirozenosti, se vším, co aktuálně obsahujete. Král Ohně má ohromnou sílu, protože sám před sebou nic neschovává.

Někde uvnitř vás tahle síla dříme taky. A já vám ze srdce přeji, abyste našli odvahu se jí dotknout a začali ji používat především pro sebe a pro své životní štěstí.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.