Denní karta – TVOŘITEL 28. 7. 2023

Tvořím. Tvoříš. Tvoříme. S každým nádechem, s každým povzdechem, když spíme, když pijeme kávu, když vynakládáme úsilí. Tak jako na fyzické úrovni nelze zastavit procesy těla, na energetické úrovni nelze zastavit procesy manifestace.

Dovolte, abych vám představila Krále Ohně, toho, jenž boří všechny mýty o tom, jak vypadá a funguje zhmotňování. Svou sílu drží pevně a vědomě ve svých rukou. Je jeho nedílnou součástí. Nelze ji odložit a nelze se zase stát tím slabochem, který je zmítán tragédií života. Drží svou sílu pevně ve svých rukou, protože on JE síla. Koneckonců, tak jako každý jeden z nás.

Máme celý víkend na to, abychom prozkoumali moc našeho podvědomí a rozsah možností, které máme doopravdy k dispozici. Mám pro vás tentokrát malé cvičení.

Zkusme si chvíli pohrát s představou, že v každém jednom okamžiku se podílíme na realitě, kterou žijeme. Porozhlédněte se po svém životě a vypíchněte pár věcí, které se vám nedaří změnit a vy jste uvěřili, že na ně nemáte vliv. Jak asi vypadá vnitřní část vás, které patří taková realita? Vypadá to, že aniž jste si všimli, prodrala se ke kormidlu, drží pevně vaší sílu manifestace a recykluje svůj neutěšený osud.

A teď si zkuste představit, kdyby u kormidla byl sám Král Ohně, ten, který si je vědom své síly a žije ji plně a odpovědně. Zná své kapacity a tak nemá potřebu se ani umenšovat, ani zveličovat. Anebo, kdyby to byla vaše tzv. ideální verze, ta část, která má plný kontakt s vaším nadčasovým energetickým potenciálem.

Jak říkám, manifestujeme neustále. Otázkou je, která naše vnitřní zraněná, ukřivděná, zlomená část je zrovna u kormidla. A ještě poznámka na závěr. Víte, jak to změnit? Jednoduše, že připustíte, že takové části taky obsahujete. Když jim ve své vnitřní krajině přidělíte důstojné místo, moc rády se kormidla pustí, protože celý ten humbuk je tu stejně pro to, abyste je uznali.

Pěkný víkend.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.