Denní karta –  TRANSFORMACE 04. 03. 2024

Ójé! Připravte se, pojedeme s kopce! Transformace se nás neptá, transformace se děje. A věřte mi, je jednodušší do ní naskočit, než se jí bránit.

V klasickém tarotu se tato karta jmenuje Smrt a pochopitelně vyvolává silné emoce. Ale nebyl by to tarot, aby nešel do hlubších vrstev, protože nějaká fyzická smrt ho prostě nezajímá. Takže, co dnes pomyslně může umřít? Auto, pracovní poměr, vztah, oblíbený hrneček, podrážka u bot, počítač.. Všechno má svůj čas a míru životnosti a ta se jednoho dne naplní.

Až dnes Smrtka mávne kosou a odstraní z vašeho života něco, co jste si mysleli, že tu s vámi bude navždy, nepropadejte panice. Místo toho se zamyslete, co dobrého v tom pro vás je. Protože ono je a to je také smyslem Transformace. Tak trochu násilně nás vytrhne ze zajeté rutiny a šoupne nás jak figurkou po šachovnici do míst, kde to úplně neznáme, kde se musíme adaptovat a to nás nutí k růstu.

Co si budem povídat, je to krajně nepohodlné. Naštěstí základním příznakem transformace je, že se objevuje zásadně tehdy, když na to máme kapacitu. Bůh není potměšilý, naopak. Je milující a někdy se zkrátka už nemůže dívat, jak to tady patláme v něčem, když za rohem máme možnost tisíckrát lepší.

Takže nádech a výdech. To, co se právě odehrává je odrazem vaší expanze. Opřete se o svou sílu, ponořte se do důvěry. Tohle překalibrovávání prostě není příjemné, ale jinak se do lepší verze sebe samých nevyškrábete. Držte si klobouky, jedemé z kopcééé!

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.