Denní karta – TOTÁLNOST 7. 6. 2023

Pojďme si na rovinu říct, co se po nás chce. Abychom se do toho obuli, totálně a plně. Což ovšem neznamená jít do toho silou. Existence nestojí o naše úsilí až k hraně kolapsu, zajímá ji pouze naše plná přítomnost a soustředěnost.

Pro cokoliv se dnes rozhodneš, dbej na to, abys tomu v danou chvíli obětoval 100 % své aktuální kapacity. Odevzdej procesu veškeré své vědomí. Ponoř se. Neodbíhej. Dokonči krok. A pak to nech být. Ty jsi svou práci odvedl a jestli byla poctivá, dostane se ti i poctivé odpovědi.

Jedním z klíčových slov Pětky Ohně je risk. Riskujeme v tom, že když do něčeho dáme maximum, nikdy nemáme záruku, jak to dopadne. Proto taky vznikla instituce tzv. zadních vrátek: jednou nohou v tomohle, druhou nohou támhle, pojistím si to na více místech. Cítíte, jak se tříští energie? Co se pak asi stane? Že od života dostanete tady trochu, támhle špetku… ale dohromady vás to nikdy nevyživí až po okraj.

Prostě to dneska riskni. Dej tomu, co máš. Pravda totiž je, že přijde odpověď se stejným nasazením, které jsi investoval. Ehm, což ale neznamená, že se ti splní všechno, co chceš. Protože někdy si fakt přejeme hovadiny. Dej do toho všechno a přijde ti to aktuálně nejzdravější. Howgh.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.