Denní karta – TOTÁLNOST 21. 4. 2023

Cítíte, jak ta energie a síla neúprosně stoupá? Kdy jindy si ji osedlat než na jaře a krůček po krůčku se s ní sžívat. Kdybychom odložili všechny strachy, obavy a nejistoty, mohli bychom si uvědomit, že to, jak všechno raší a bují venku v přírodě je odrazem našeho vnitřního (a každoročního) rozkvětu.

Energie dnešního dne přináší jedinečnou příležitost odevzdat se této síle. Totálnost jasně říká, jdi do toho naplno. Dej všechno svému přítomnému okamžiku a o zbytek se nestarej. Zahraj to nejlepší podání a pak už jen čekej, jaký míček se k Tobě vrátí.

Jestli chcete dostávat 100 procent od života, musíte je také dávat. Neznamená to rozdat se, ale taky to neznamená nic menšího než stoprocentní pozornost v přítomném okamžiku. Cokoliv, co dáváte, to se vám vrátí. Pokud se v životě angažujete jen na půl, pak váš život bude polovičatý.

Že je to příliš riskantní? No jasně! Že by se to mohlo vymknout kontrole? Ruku na srdce, co opravdu máte ve svém životě pod kontrolou? Ani tu svou stolici ne, takže o jaké kontrole tu mluvíme? Když tohle podstoupíte, tak se to ve skutečnosti nevymkne kontrole, ale omezením, které váš život tak neskutečně limitují. Starej se o svých 100 procent v přítomném okamžiku a o zbytek se postará Existence 😉

Pěkný víkend.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.