Denní karta – SDÍLENÍ 18. 9. 2023

Ať se vám děje cokoliv, Bůh/Vesmír/Existence vás miluje. Já vím, že jsou životní situace, kdy silně pochybujeme, zda nějaký Bůh či cokoliv vyššího existuje, ale je to jen proto, že jsme si ve své malosti umanuli, že když nejsou naplněna naše krátkozraká očekávání, tak nejsme milovaní a milovatelní.

Jak by asi vypadal náš den a náš život, kdybychom o téhle základní premise vůbec nepochybovali, kdybychom na chvíli odložili předsudek, že jediným důkazem, že jsme v milosti je, že se nám plní tužby a život je easy peasy. Věci se v životě zkrátka dějí, někdy to jde líp a někdy hůř. To, že jsme shůry neustále bezpodmínečně objímáni a přijímáni s tím vůbec nesouvisí.

A proč dnes tak obšírný úvod? Je to jednoduché jako facka. Kdybychom žili fakt, že jsme hodni lásky a je s námi všechno v pořádku, naše chování, vztahování se k vnějším věcem a situacím, vztahy a volby by byly diametrálně odlišné. A to je poselství Královny Ohně. Žije a chová se na základě faktu, že se koupe v lásce a má všeho dostatek a ještě trochu navrch. Ne proto, že se narodila se zlatou lžičkou v puse, ale protože se rozhodla, že to tak je. Buď jako Královna Ohně a sdílej lásku, která tebou shůry protéká.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.