Denní karta – PRŮLOM 10. 7. 2023

Dnes to vypadá nejen na erupce na slunci, ale i v naší vnitřní krajině. Inu, některým věcem nelze úplně zabránit, ale za to je lze využít pro příště. Takže až vám dneska bouchnou z toho vedra saze, tak nemá cenu bičovat se, že jste to přehnali. Možná jo, možná ne. Spíše se zkuste zaměřit na to, jakou sílu jste schopni vygenerovat (to až zase budete fňukat, že na něco nemáte).

Hlavním klíčovým slovem Průlomu je totiž právě síla. A té máme často více, než jsme ochotni si přiznat. A protože se často z různých důvodů do své síly odmítáme postavit, její velikost se nám čas od času připomene sama. Nesnášíte, když ji nemáte pod kontrolou? Když se objevuje v podobě výbuchů a vy byste pak samým studem nejraději zalezli pod zem? Inu, pokud si ji přiznáte, můžete ji začít kultivovat. Ale jak chcete vědomě kultivovat něco, co ve skutečnosti popíráte a vytěsňujete.

Mám pro vás jedno oblíbené cvičení. Stoupněte si před zrcadlo, představte si, že místo prstů máte drápy a vyceňte na sebe zuby. Vydejte zvuk. Zavrčte. Zařvěte. Až z pánve. Že to nejde? Cha! Že se cítíte trapně? Tak to je jiná… Znamená to, že na vás někdo opravdu silně působil, aby ve vás tuto přirozenou autentickou sílu v dětství zastavil. Pak byste tohle cvičení měli dělat každý den.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.