Denní karta – PRŮLOM 03. 04. 2024

Jestli vám včerejší změna byla málo, tak nám dnes Vesmír malounko přitopí. Jednou za čas je prostě potřeba pořádně vyčistit trubky a kdy jindy než na jaře.

Průlom značí opravdu velký zvrat v situacích. Někdy má podobu, že něco povolí po dlouhé době odolávání, často je to spíš výbuch, který na povrch vyplaví věci, o kterých jsme ani netušili, že v nás hnili.

Zní to děsivě, že? A někdy to má opravdu i takovou podobu. Protože někde hluboko uvnitř jsme přijali přesvědčení, že síla je děsivá. Průlom je totiž ve skutečnosti především osvobození naší vnitřní síly, kterou z různých důvodů nebylo možno ukázat. Největší chybu, kterou v souvislosti s touto katarzí, kterou nám Existence dopřála, můžeme udělat, je svou čerstvě probuzenou sílu a dravost zase pomocí studu a provinilosti utlumíme.

Berte to takhle, byli jste obdarováni, abyste konečně prorazili krustu vlastní méněcennosti (a co si budeme povídat, čím je ta krusta silnější, tím větší je zapotřebí síly) a tak by bylo dobré toho využít a přestat se tvářit, že jste neškodný ťuňťa, kterému může kde kdo kadit na hlavu.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.