Denní karta – PROJEKCE 20. 06. 2024

Moje první ranní nefiltrovaná reakce byla: hergot, na Slunovrat bych si představovala něco lepšího. Pak následoval tichý výbuch smíchu, odložení této iluze a návrat k sobě a channelingu.

Vlastně je to perfektní karta pro dnešní energetickou expanzi. Posloupnost, kterou záhy vysvětlím, se mi s letošním letním Slunovratem zobrazila už několikrát. Laserový paprsek osvítí iluze, domněnky, přesvědčení a limity naší mysli. Toto je ta nejvíc nepříjemná fáze, zahlédnout se v plné šíři a hloubce svázaný a uvězněný v příbězích, které u nás rozhodně nezačaly.

Druhý krok je odvaha spolehnout se na vlastní sílu a velikost a nezhroutit se do těchto starých příběhů. Místo toho se udělat ještě větší a přesáhnout je, a následně je s náležitým respektem zrecyklovat jako palivo pro svůj vnitřní žár, sílu, jasné hranice, charakter a disciplínu.

Dnes vás výjimečně nepovedu až na dno pánve, ale do solaru, místa pod našimi žebry. S každým nádechem se opřete o bránici a ta zařídí, že se opřete chodidly o zem. Jak jen to půjde, všímejte si dnes vlastních předsudků, rychlých soudů o druhých, zatvrzelých přesvědčení, podmínek, které vám nedovolí expandovat do všech vrstev hojnosti a bytí. Na jejich rozebírání, hledání příčin, ujišťování, že vás mají něco naučit, ukázat vám znamení vlastní slabosti bylo času dost. Dnes je s respektem použijte jako palivo pro svůj vnitřní oheň.

Každá myšlenka je polínkem. Využijte její hořlavý potenciál a zatopte pod kotlem. Pokud se bojíte, udělejte větší oheň, který toho víc ozáří. Spalte je všechny a zůstane čisté bytí v záři.

Krásný letní Slunovrat.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.