Denní karta – PŘÍJÍMÁNÍ 19. 7. 2023

Věci, děje, události, okolnosti nejsou dobré nebo špatné. Prostě jen jsou. To naše osobní zkušenosti, a především zážitky týkající se pocitu nedostatku a nedostatečnosti, ohrožení a následného strachu, z nich dělají dobré (chápej, splňují naše očekávání a přinášejí to, co čeho máme málo nebo chceme víc) anebo špatné (ty, které náš strach, pocit ohrožení a nedostatku potvrzují). A tak se vytváří boj a tlak. Tlačíme na to, aby toho kompenzujícího bylo více a bojujeme s tím, aby toho ohrožujícího bylo méně.

A pak se tu zčistajasna objeví Královna Vody. Místo hlavy má kytku, takže je prosta veškerého soudu a hodnocení, s náručí široce otevřenou. Lidé se často přijímání brání, protože si myslí, že musí přijmout všechno. Tedy i to, co vyhodnotili jako něco, co v životě nechtějí. Královna Vody tenhle problém nemá, je otevřená všemu, protože nehodnotí, zda to chce nebo ne. Ví, že když se to dostane až do její náruče, je to jednoduše pro ni. A je jí jedno, v jakém obalu to přijde.

Buď dnes jako Královna Vody. Zahoď svou vybíravost a připusť, že to, co se objeví, má pro tebe váhu. Odlož boj a představ si, že všechno, co se tě týká, je nositelem důležitých informací. Víš kolik ušetříš energie, když přestaneš frflat a odmítat? A víš, kolik darů, péče a prozření se ti dostane, když konečně otevřeš svou náruč, srdce i mysl?

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.