Denní karta – PŘÁTELSTVÍ 1. 9. 2023

Tento týden už třetí „vodní“ karta, všimli jste si? Bodejť, když byl ten úplněk v Rybách. Taky s vámi tak švihnul? Se mnou tedy fest, dva dny jsem byla jako mátoha. Ale dnes se energie obrací a já jsem opět v plné síle a připravena na další dovolenou!

Záměr, s jakým jsem dnes vybírala kartu, byl tentokrát širší. Je to zastřešující energie dneška, víkendu a celého následujícího týdne. A je to věru krásná karta. Pojďme si o ní říci více.

Dvojka Vody přináší energii přátelství, respektu a hluboké radosti z prožívání vztahů. Co naplat, jsme zkrátka vztahové a komunitní bytosti. Vztahy otevírají témata a kontakt s druhými je může léčit. Přátelství definuje ideální dynamiku ve vztahu, ve které se snoubí blízkost se svobodou. Máme odvahu být otevření a autentičtí, ale není to nástroj či důkaz ideálního vztahu. Jsme otevření, protože je to vyživující kvalita především pro nás, ne nástroj, jak si připoutat partnery či přátele.

Otevírá se nám příležitost pro dlouhodobé zkoumání toho, jak vztahy žijeme, jaké očekávání a iluze v nich prožíváme a, proč to neříci na rovinu, jak moc si své partnery a blízké pleteme s někým, kdo nás má emocionálně vyživovat. Jsme dospělé a svébytné bytosti, je na nás, jak moc budeme nasyceni sami sebou. Vcházet hladoví a frustrovaní do vztahu je přímá zkratka k explozi pocitu křivdy a odmítnutí, méněcennosti, závislostem a vydírání. Buďte sami sobě osobou nejbližší a pak se nebudete muset bát, že budete ve vztahu opuštěni nebo zneužiti.

Čeká mne dovolená, a tak bude další karta až v pondělí 11. září. Buďte k sobě laskaví a pozvedněte ve svém životě energii přátelství na novou úroveň.

Pěkný týden.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.