Denní karta – POTLAČENÍ 28. 06. 2024

Huh. Finišujeme. Za pár dní se láme půl rok a s ním se výrazně změní energie. Máme před sebou pár posledních dní, kdy můžeme s úlevou odložit to, co už v druhé půli opravdu nechceme vláčet.

Desítka Ohně je jedna z těch mála karet, které opravdu nechcete ve svém výkladu nebo v poselství. Ukazuje nám naše osobní dno, na které čas od času žuchneme všichni. Je to velmi nepříjemná energie selhání, totální sebedestrukce a absence jakékoliv hodnoty. Čas od času prostě uvěříme, že jsme kus hadru, který si absolutně nic nezaslouží.

Ale nebojte, pochopitelně to má řešení a právě tahle komplexnost Osho Zen Tarotu mne baví. Nevadí, že na vás přijde slabá chvilka, tak ještě o ničem nevypovídá. Karma se začne roztáčet až ve chvíli a podle toho, jak s touto chvilkovou slabostí naložíte. Splynete s ní a necháte se stáhnout do hlubin? Anebo s velkým respektem obejmete příběh, ze kterého tahle emocionální vlnka pochází a dál zůstáváte sami sebou a v pravdě?

Potlačení sice říká, že v danou chvíli se sebou zacházíte opravdu hrozně, ale taky vám, s prominutím, umí dát políček, abyste se probrali a okamžitě s tím pliváním na sebe přestali. Nebo-li, buď si na tom dně ustelete, nebo se od něj odrazíte.

Pěkný víkend.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.