Denní karta – NOVÉ VIDĚNÍ 8. 8. 2023

Uf. Jak jste zvládli včerejší politikaření? Já za sebe mohu říci, že dobře. Často stačí vypnout autopilota a přestat zevlit ve vlastní hlavě a spoustu nepříjemností můžeme odstínit včas.

Věřím, že jste si včera tuhle vnímavost dostatečně natrénovali, protože v ní dnes budeme pokračovat. Nové vidění přináší novou optiku a nové možnosti a s ní i otevřenost změnit postoj, návyky a priority.

Za zmínku stojí, že archetypem této karty z velkých arkán je Oběť. Ochota změnit postoj v sobě nese možnost vymanění se z role bezmocného a nemohoucího, se kterou se tak rádi identifikujeme. A pokud tuto roli oběti dáme na jako obětinu oltář našeho růstu, svobody a prosperity, bude zaručeně přijata.

A teď zpátky k oné zvýšené pozornosti. Dnešní energie otvírá oči a srdce. Možná ještě není ten správný čas pro kroky, zatím sbíráme dostatek informací pro to, co je možné a co z toho chceme. I tak si nemůžeme dovolit upadat do stereotypů a být příliš duchem nepřítomni. Odměnou za tuhle lehkovážnost totiž zase bude, hádejte?! Pocit zmaru, oběti a bezmoci. A v takovém stavu dnešní slavnou Lví bránou fakt nechceš projít. 😉

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.