Denní karta – ODPOUTÁNÍ 22. 01. 2024

Nastalo období Vodnáře, jak ikonické. Stačí malá drobnost, kterou s láskou, a možná i těžkým srdcem, propustíme ze svého života, protože jednoduše nastal její čas, a všechno se promění a dostane nový rozměr. Přesně v duchu zenového pořekadla: změň něco a změníš všechno.

Devítka Vody je překrásně sladkobolná. Snoubí se v ní soucit s loučením a s moudrostí, že to je nevyhnutelné. Něco v našem životě pozvolna ztrácí svůj jas, dotepává. Pochopitelně se můžeme snažit držet to násilím při životě, ale věřte, není to důstojné ani pro jednu stranu. Možná jde o vztah, práci, životní styl anebo jedno silné přesvědčení, které nás provázelo většinu života, ale najednou prostě neladí.

Je těžké propustit to, s čím jsme takřka srostlí. A tahle tíha je propsaná do karty Odpoutání. Ano, je to těžké, zároveň nezbytné. Udělej si rituál, rozluč se, poděkuj. Je toho tolik, čím tě to, co právě dosluhuje, obohatilo. Za chvíli to nenávratně zmizí.

Ptáš se, co bude pak? To ti nelze říci, protože to bude tak nové, že i kdybych ti to popsala, tak tvá mysl to nebude mít k čemu to přiřadit. Odpoutej se.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.