Denní karta – MY JSME SVĚT 21. 03. 2024

Probudili jsme se do jara. A to dokazuje i dnešní karta, jedna z těch, které se objevily ve včerejším online výkladu na jarní rovnodennost (na konci dnešní karty vám nechám odkaz na záznam, pokud jste jej neviděli).

Desítka Duhy je svou podstatou sice typická sice pro podzimní rovnodennost a její posvátnou sklizeň, ale i tak z ní dnes můžeme mnohé čerpat. Už teď si můžeme do září hodit tzv. kotvu, jasnou představu a záměr toho, jak se chceme přesně za půl roku mít, čím chceme být obklopeni, jak se chceme cítit.

A krom záměru do budoucna se můžeme taky porozhlédnout po své vnitřní krajině a zasadit semínka laskavosti, spolupráce, tolerance a odpuštění. Nechci po vás, aby se z vás z nuly na sto stali nějací dobroseři a pravdoláskaři, co páchají dobro, kam přijdou. Tohle všechno si nechte především pro sebe, pro své vnitřní stíny a části, kterými v sobě hluboko ve skrytu pohrdáte a stydíte se za ně.

Začít spolupracovat především se sebou je to nejvzácnější zboží. Obsahuje všechno, co hledáme tam venku, po čem toužíme a za čím se honíme. Otevírá brány hlubokému pochopení a laskavosti se sebou. Zvětšuje vnitřní prostor pro svobodu a soucit. Tohle jsou témata letošního jara.

Pěkný den.

P.S. Online výklad Osho Zen Tarotu na jarní rovnodennost 2024 je ke shlédnutí zde.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.