Denní karta – MY JSME SVĚT 20. 12. 2023

Finišujeme. Ať už s Vánocemi, anebo s vnitřní přípravou na kontakt s vlastní temnotou v rámci posvátného zimního Slunovratu. Dobrá zpráva je, že tam, kde jste, jste dobře. Pokud máte pocit, že nestíháte nebo toho děláte málo, část, které této hlas patří, ještě dnes večer hoďte do studny zimního Slunovratu. Už ji fakt nepotřebujete. Existence a náš život jsou milostiví a velkorysí. Za rok si to stejně zopakujeme, obojí a zase bude mít příležitost to vypilovat o malinko lépe.

Desítka Duhy je oslavou dobře odvedené práce. Takže já navrhuji, abychom si dnes udělali takovou malinkou pauzičku uprostřed týdne a uvědomili si, co to vlastně děláme a za jakým účelem. Najděte si pár minut a zastavte se. Dejte si dobré kafe nebo čaj, ale ne že u něj budete psát nákupní lístek. Jen tak si připomeňte v jaké fázi roku se nacházíte, jak to všechno zase uběhlo a kam jste za ten rok pokročili. A že jste pokročili, to mi věřte.

Jestli vám tento vypjatý čas nedovolí potkávat se s blízkými, tak si na ně alespoň u té kávy vzpomeňte a uznejte, že mají důležité místo ve vašem životě. Jedna káva či čaj, při kterém zahlédnete celek napříč rovinami času, prostoru a vlastní hloubky, to by mělo stačit, abychom se všichni zase malinko zklidnili a pokračovali v načatých úkolech a krocích. Hodně zdaru.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.