Denní karta – MINULÉ ŽIVOTY 28. 03. 2024

Mám pocit, že se tento týden tak trochu motáme v kruhu a že se po nás opravdu intenzivně chce, abychom si to uvědomili a udělali krok stranou. Cítím silný apel na odkládání toho nefunkčního, protože ještě máme pár dní na dočištění z loňska, než na plno vkročíme do nového přírodního ročního cyklu.

Minulé životy apelují na stejnou chybu, kterou máme tendenci mimoděk opakovat, často z nepozornosti, často z pohodlnosti. Tou chybou je volba ze strachu nebo ze stereotypu. Obojí má společné to, že si naše bdělost vzala dovolenou a my jedeme v modelu „jako dycky.“ Bohužel to má opravdu dalekosáhlé důsledky.

Jednou za čas se vyplatí zrevidovat naše vnitřní nastavení a motivace. Často už nejsou dávno funkční, ale my je tak nějak pořád z lenosti trpíme. A dnešek je právě oním revizním dnem. Přizvěte bdělost hlouběji do těla a připojte se. Co nejčastěji čekujte svá obvyklá rozhodnutí a ujistěte se, že varianty, které volíte, jsou pro vás stále užitečné. Je opravdu zbytečné se cyklit v něčem, co postrádá smysl.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.