Denní karta – MINULÉ ŽIVOTY 01. 02. 2024

Přátelé, taky máte pocit, že je to pořád dokola? Když jsem vytáhla dnešní kartu, tak jsem mimoděk protočila panenky. Ale co se dá dělat, tělo si to žádá, tělo to potřebuje.

Jak nedělat stále stejné chyby? Jak se pořád nedostávat do stejných situací, které přinášejí stejnou frustraci? Zastavit se, zpomalit, dýchat. A především, převzít plnou odpovědnost za sílu vlastní manifestace.

To, kde se dnes nacházíme, je soubor našich minulých skutků a rozhodnutí. Otázka, proč se to děje zrovna nám, opravdu není na místě. Jak velká byla vaše sebereflexe v minulých letech? Kolikrát jste volili ze strachu, tolikrát jste v něm byli znova. Kolikrát jste se zbičovali provinilostí a selháním, tolikrát jste se jim znova vystavili. Karma není o tom, jak moc škodíme druhým, ale především jak moc škodíme sobě.

Dnes, ostatně jako každý jiný, je ten den, kdy to můžeme změnit. Je potřeba zpomalit, abychom se vůbec zorientovali, co je naše autenticita a co jsou získané nálepky, vzorce, přesvědčení, mechanismy. Být vědomý je dřina. Proto se na to taky každý druhý vyprdne, je zkrátka jednodušší vypnout a nic necítit. A opakovat stejný scénář.

Jak řekl moudrý Rúmí, změn něco a změníš všechno. Nemusíte dnes vyřešit naprosto všechno. Významnou změnou bude, když zbystříte a prozkoumáte své motivace a vnitřní pravdy, když přehodnotíte původní plány. A proč? Protože se chystáte zopakovat stejnou chybu. Možná z nepozornosti, možná ze strachu. Každopádně bude mít důsledky. Ostatně jako všechno.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.