Denní karta – KOMPROMIS 07. 12. 2023

Tak to tady dlouho nebylo. Při tom všem shonu nás dnes ještě přepadne váhavost. Ovšem pozor, váhavost, to není jen to, že se nemůžeme rozhodnout, který dárek koupit pod stromeček.

Šestka Duhy je nositelem hlubokého prozření, jak zacházíme se svou silou, přesněji řečeno, jak s ní kupčíme. Popisuje příběh dvou postav, které se nemají rády, ale ví, že být spolu je pro ně výhodné. A tady začíná i naše dnešní práce. Dnes se objeví nejedna příležitost prozkoumat situace a vztahy, ve kterých se pro domnělé benefity upozaďujeme.

Možná setrváváme na místech, která nám už dávno neslouží, možná tlumíme svou přirozenost a překračujeme své hranice důstojnosti jen proto, abychom nebyli opuštěni či odmítnuti. Dnes je na místě prozkoumat díry v našem systému, kudy nám uniká energie, peníze, síla.

Abychom se vymanili z tohoto bahna nekonečných kompromisů, je pochopitelně potřeba ujasnit si naše vnitřní motivace, respektive, náš strach, který nám nedovolí hnout se z místa. Pokud si myslíte, že když ještě chvíli počkáte a postojíte tam, kde jste, tak že se něco stane, máte pravdu jen do jisté míry. Stane se toho přesně tolik, kolik do toho vložíte energie. Přešlapování na místě není totiž čas na rozmyšlenou, je to jasná volba a vzkaz Existenci, že se nechcete hnout z místa.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.