Denní karta – INTEGRACE 24. 06. 2024

Slunovrat a úplněk doznívají a v nás budou ještě chvíli rezonovat. Ne všechno musí hlava nutně pobrat a pochopit. V tomto případě se vyplatí představa, ve které s sobě uděláme více prostoru pro naši niternou proměnu.

Integrace přináší překrásné poselství o nás samých. Připomíná nám, že smysl dává pouze celek. Tedy ne to nejlepší z nás, ale jedině všechno. A proto ne náhodou bude dnešní den o přijetí sebe sama, obzvláště těch částí, kterých bychom se nejraději zbavili.

Ať už obsahujete cokoliv, patří to k vám. Ne snad, že byste tomu museli dát otěže svého života a dovolit tomu, aby vám to vládlo, ale opravdu funkční je přijmout to a říci tomu ano. Tohle jsem prostě já. Když tohle budete pravidelně praktikovat, přímo fyzicky ucítíte, jak mizí tlak z vašeho těla, ten neustálý boj, nesouhlas konfrontace se sebou samým.

Vidět se jako celek otevírá bránu k síle a autenticitě. Autentičtí nejste, když jste dokonalí a bez poskvrnky, ale když jste pravdiví, a to především sami k sobě. A proto dnes přizvěte blíže k vašemu vnitřnímu ohni své interní vyděděnce – všechny ty nálepky, jak jste moc nebo nejste dost. Dopřejte i jim, aby se ohřáli, najedli a byli součástí. Když je blíže poznáte, budete překvapeni, jakých kvalit jsou to ve skutečnosti nositelé.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.