Denní karta – HRAVOST 29. 6. 2023

Věděli jste, radost je jednou z primárních esencí našeho života? Je jedním z principů našeho původního nastavení. Je jako řeka, proudí naším systémem. Do chvíle, kdy jí začneme zahrazovat cestu prvními zkušenostmi s vyhrožováním, zostuzováním, trestáním odepření vřelosti, kontaktu, pozornosti.

Často to u klientů vídávám, ten otazník v očích, když začnu mluvit o štěstí, jehož nositelem tato karta je. V duchu si říkají: zbláznila se? Kde to štěstí mám jako vzít? Copak neví, s čím jsem přišel/a? A v jejich matrixu jsou tyto otázky opravdu oprávněné, protože neví, že nebudou šťastní, až se vyřeší jejich problémy, ale že mají problémy, protože jejich radost v systému přestala plynout.

Prožívání radosti a štěstí máme totiž navázané na velmi konkrétní podmínky. Máme jasnou představu, co to štěstí znamená a jaké jsou jeho atributy. A když se tyto atributy na chvíli vytratí z našeho hledáčku, stáváme se nešťastnými.

Je jasné, kam tím mířím. Dnes budeme trénovat své původní nastavení bez ohledu na aktuální vnější podmínky. Záleží totiž na tom, čemu dáváme pozornost, vnějším podmínkám nebo vnitřnímu toku energie? Na chvíli si představte, jaké by to bylo, kdybyste neměli žádné starosti a vaše potřeby a sny by byly naplněny. Jak se u toho cítíte? Aha! Vidím lehký úsměv na rtech. Tak toto nastavení si udržte celý den bez ohledu na vnější okolnosti. Když zmizí, zase se s ním spojte. Vítejte v radosti a štěstí 🙂

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.