Denní karta – HRAVOST 27. 06. 2024

Pamatuji si své karetní začátky, kdy jsem si s touto kartou neuměla poradit. Což o to, je krásná a její poselství taky. Ale když přišla zhroucená klientka na radu a ve výkladu měla HRAVOST, co jsem jí jako měla říci? Že život je prima a ať si ho víc užívá??

Páže Ohně reprezentuje čistou životní energii, tu, co byla na samém začátku. Já si ji představuji jako jemnou tetelící se substanci s přídechem radosti. Stav v důvěře a především beze strachu. Tohle na nám kdysi proudilo v krvi a v systému. Ale pak se začaly dít věci. Asi jako když do čistého zurčícího potůčku vysypete vlečku sutiny a k tomu pár pěkných balvanů. Průtok se zanese a místy i ucpe.

A tak je to s tou naší životní radostí. Je to něco, co k nám bytostně patří a je naší součástí. Jen se stalo, že se kontaminovala strachem, rodinnými příběhy, vnějšími bolestivými okolnostmi. A tady se dostáváme k meritu věci.

Smyslem radosti není zkoumat, co mi radost způsobuje a uměle si to implantovat do života, ale zkoumat, co mé radosti brání. Věřte mi, ona tu je. Vždycky byla a vždycky bude. Na chvíli zapomeňte, co žijete, co vás trápí, v jakých oblastech si připadáte nedostateční. Zaměřte svou pozornost na svůj krevní oběh a představte si, že to červené uvnitř vás je energie radosti. Wau! Tolik radosti v systému. Aplikujte, kdykoliv si vzpomenete.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.