Denní karta – HRAVOST 22. 9. 2023

Víkend! Pnutí končí a s ním nastupuje volná zábava. Kdo chce, může setrvat v dramatech, anebo všechno hodit za hlavu a užít si oslavy rovnodennosti. Vše je dovoleno. Ze všeho se lze radovat!

Páže Ohně je nositelem čisté tvůrčí energie a radosti ze života. Dovoluji si říct, že tato esence je naše prvotní. Na začátku byl úžas a fascinace tím, co všechno svět nabízí, co na téhle planetě existuje, jak geniálně funguje tělo, které máme k dispozici a co všechno můžeme vědomě prožívat. Tahle realita je jeden velkej úlet a manifestace boží síly a smyslu pro magii a zázraky!

A protože, i přesto, že si o tom myslíte cokoliv, my jsme svrchovaní páni svého života, můžeme s následujícími dny, ostatně jako vždy, naložit různým způsobem. Téma radosti vás nemine, to vám garantuji. Bude pouze záležet na tom, z jakého konce to vezmete. Buď odložíte všechna dramata a dáte ji průchod anebo strávíte víkend lamentováním, proč ji máte tak málo a proč nejde prožívat ji jen tak, neuváženě, bez seriózního důvodu.

A rovnodenní douška na závěr. Je jedno, jak jste strávili léto, je čas za to převzít odpovědnost. Teď už to nenaženete, už nelze sadit ani zeleninu, ani nové roční záměry. Letošní podzim je nám požehnaný a úroda může ještě nějakou dobu zrát, ale to už není naše zásluha. Chystá se poslední žúrka a po ní se energie pomalu začne stahovat do nitra a k zásobám, které jsme přes léto vytvořili. Krásnou a vděčnosti plnou rovnodennost. 🍂🍁🍄

Pěkný víkend.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.