Denní karta – CESTA 18. 01. 2024

Fascinující. To, v čem jsme včera byli ponořeni až po nos, dnes můžeme vidět z nadhledu. Dnes stojí za to prostudovat si obrázek dnešní karty. Vidíte to „muší hovínko“ v dolní levé části obrázku? Přesně, tak to jste vy. Anebo taky ten chudák ze včerejší karty, to je totiž bum jak bác.

Každopádně, máme prostor dýchat. Uklidnit se. Zorientovat se v mapě. Jak můžete vidět, směr je dobrý. To, že občas uhneme a vybereme si kostrbatější cestičku, ještě neznamená, že jsme se ztratili navždy.

Osmička Ohně přináší zajímavý paradox. Snoubí v sobě nadhled a plnou přítomnost. Část naší pozornosti na všechno kouká z pořádné výšky a díky tomu určuje azimut, a jiná část naší pozornosti je plně v těle a nohou a šlape do kopce. Jedno bez druhého nefunguje, buď jen zevlíme a kocháme se, nebo se motáme v kruhu.

Abychom se pohnuli z místa, je nutné zacílit na přítomnost. Jaký je tvůj první krok, který můžeš udělat ke změně či posunu? Máš ho? Udělej ho. Zorientuj se na novém místě. Jaký je tvůj první krok na tomto novém místě, který můžeš udělat ke změně či posunu? Máš ho? Udělej ho. Zorientuj se na novém místě. Jaký je tvůj první…

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.