Denní karta – BŘEMENO 17. 01. 2024

Šestka Mraků se za ty dvě desítky milostného vztahu s Osho Zen Tarotem stala mou velmi oblíbenou kartou. Takže první dnešní reakce byla přímo tělesná úleva, která se rozlila v mých útrobách.

Břemeno, to jsou totiž především zbytečné starosti, které s sebou vlečeme. Máloco váží tolik jako obavy, jak to dopadne, co si o nás pomyslí, zda to zvládneme, jestli jsme dost dobří. Jde to dobře, nemějte strach. Evoluci nelze zastavit.

Bohužel, rizikem této energie je právě neschopnost udržet fokus na přítomnosti a nejbližším kroku, který je před námi. Myšlenky se rozbíhají až do příští pětiletky a katastrofické scénáře narůstají exponenciální řadou.

Já sama vím, jak těžké je nad bolestivými věcmi mávnout rukou a říci si, jde to dobře. Ale ono opravdu jde. To, že to v danou chvíli neodpovídá našim představám je věc druhá. A tak to dnes zkusme. Zapněme si aplikaci bdělá mysl a vnímejme, z čeho všeho jsme schopni vygenerovat obavy, které zbytečně zahlcují naši operační paměť a ubírají kapacitu baterie.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.