Denní karta – TVOŘITEL 8. 2. 2023

Ten, který má svou sílu pevně ve svých rukou. Ten, který ji nepoužívá k tomu, aby se někým stal, ale aby manifestoval to, čím už dávno je. Ten, který přijímá plnou odpovědnost za to, jaký život žije. Vítejte v dnešní energii Tvořitele.

Král Ohně je opravdu mocná persona. Ne proto, že má tak velkou sílu, ale proto, že ji využívá plně. Má ji osahanou, má ji denně žitou, a tak neztrácí čas a energii přemýšlením, zda na něco má nebo ne. On je síla.

Každý z nás má takového Krále Ohně uvnitř sebe, část, která si uvědomuje svou aktuální kapacitu, možnosti, hranice. Nejde přes svou sílu, ale nejde ani pod ni. Je otázkou, kolik jí dáváme prostoru a jak moc důvěřujeme jejím schopnostem.

Takže, jak by vypadal Tvůj den, kdyby na trůnu seděl Tvořitel? Do čeho bys investoval svůj čas? Jakou intenzitu by měly tvé činy? Jak by vypadaly a fungovaly tvé hranice? Přiznat si sílu je někdy náročné. Znamenalo by to, že bychom začali říkat a dělat věci, které neustále odkládáme. Naštěstí Tvořitel se odpovědnosti a důsledků nebojí. Takže mu (alespoň pro dnešek) dovolte, ať ukáže, co umí.

Krásný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.