Denní karta – TRANSFORMACE 7. 2. 2023

Tak to tu dlouho nebylo. Týden sotva začal a my už sklízíme ovoce, teda, i když dnes to bude spíše o vyorávání brambor. Transformace je prostě dřina.

V klasickém tarotu se tato karta jmenuje Smrt a její kosa utne rychlým pohybem všechno, co nám už neslouží: vztahy, práci, hluboká přesvědčení, zkostnatělé postoje a předsudky. Je to Transformace, takže za to nabízí opravdu velký spirituální skok. Jenže změna je tak nečekaná a velká, že bychom nejraději jakýkoliv posun ke svobodě oželeli. Jsme zkrátka nepoučitelní.

Cokoliv se dnes odehraje, dejte tomu šanci a nesuďte předčasně. Já vím, možná to bude vypadat děsivě a fatálně, ale takový je zkrátka oční kontakt se „smrtí“. Než se zhroutíte, uvědomte si, že tohle ještě není konec, je to jen přerodová fáze. Může být nepříjemná, ale pravda je, že na každou zkoušku, před kterou jsme vystaveni (byť se jeví jako katastrofa), jsme zralí.

S důvěrou a pokorou vykročme do dnešního dne. Celý Vesmír pracuje v náš prospěch. A vypadá to, že právě dnes se rozhodl, že už se nemůže dívat, jak to tady matláme, a bere situaci do svých rukou. Nádech, výdech.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.