Denní karta – SEN 5. 1. 2023

Sníte nebo unikáte? Umíte to rozeznat? Jedna věc je nebát se snít o velkých věcech, protože možné je opravdu všechno. Druhá věc ovšem je, si tyto velké věci často představujeme proto, že to vnímáme jako jedinou možnost se něčeho dotknout. A tady nastává problém.

Silně totiž záleží na motivaci a příchuti našeho snění. Pokud je snění jediná možnost, jak přežít tento neradostný svět, je něco špatně. Pokud je ovšem snění prostředníkem k realizaci, jupí! Pojďme do toho. Takže, čeho byste rádi letos dosáhli, kam by se podívali, co změnili? Neřešte, zda na to máte nebo jak to udělat. Tam ještě nejsme. Prozatím hledáme cíle.

Šestka Vody je trochu zrádná. Často se totiž zasekneme na povzdechu, že tohle se děje pouze v amerických filmech. Jenomže na to, s prominutím, sere pes. Vaším úkolem totiž není zhodnotit reálnost projektu, alébrž ochotu a odvahu nahlas vyslovit, co si vaše duše opravdu přeje.

Přizvěte dnes do svého pole své sny a pamatujte, že žádný není dostatečně velký! A nebyla bych to já, abych nedodala: a sledujte, co to s vámi dělá. Objevují se hlasy? Co říkají? Co chtějí? Když jim budeme naslouchat, můžete dost jednoduše zjistit, proč se vám zrovna vaše sny neplní.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.