Denní karta – PROŽÍVÁNÍ 9. 3. 2023

Dnešek bude hodně o emocích, a to zejména o emocích potlačovaných. Někde na dně se zvedá vlna frustrace z nenaplněných potřeb a razí si cestu ven. Potud v pořádku. Dále je v pořádku si to pojmenovat a zdravě vyventilovat. Co ale není v pořádku je potlačovat to a dál se tvářit, že se nás to netýká, a co hůř, nebo si z někoho/ něčeho udělat hromosvod.

Trojka Ohně je překrásná a rafinovaná. Na první pohled si řeknete, ach, jak jemně se ta žena dotýká stromu a ladí se na něj. A to je ten problém, ladí se na okolí a ne na sebe. Dokonce se na okolí ladí tak moc, že s ním téměř splývá. Už skoro není vidět, že původně zářila úplně jinými barvami. Byla vidět, vymykala se.

Prožívání hovoří o našich nenaplněných potřebách. S potřebami je tak trochu kříž. Pořád je dost lidí, kteří si myslí, že když svou potřebu vyjádří, tak okolí je povinno ji splnit. Ovšem jediný, kdo je opravdu povinen se potřebami zabývat je jejich nositel.

Pokud to ve vás dneska začne bublat, zbystřete. Pravděpodobně jste se přehlíželi tak dlouho, že hrnec frustrací za chvíli přeteče. Vraťte se zpátky k sobě a zjistěte, co pro sebe právě můžete udělat.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.