Denní karta – PROŽÍVÁNÍ 21. 3. 2023

Pokud následujete instrukce těchto dní a poctivě jste odkládali neužitečné vrstvy obran, očekávání, iluzí a obav, možná cítíte, že se s vámi něco děje. Je to živější, ale taky zranitelnější, možná jste trochu nesví, protože tyto stavy vám nejsou zcela vlastní. Vítejte v prožívání sebe sama.

Zkuste si na chvíli představit, že jste roky byli v určitém energetickém krunýři, který vás sice na jednu stranu chránil před nepřízní okolí, ale na druhou stranu neumožnil cítit se a vnímat. A teď jste jej konečně odložili. Je to fakt divný pocit. Možná je vám najednou zima a to znamená, že se potřebujete víc hýbat. Což předtím nebylo úplně možné, protože krunýř, ve kterém jsme nemohli ani pořádně dýchat, natož tančit.

S Trojkou Ohně souvisí velká frustrace. Možná o ní nevíte, ale někde uvnitř vás bublá a šíří se pod povrchem jako oheň v lese. I přesto, že se tisíckrát tváříte, že je pro vás naprosto v pohodě, že nejste sami sebou, vaše podvědomí si myslí něco jiného. Až to jednou bouchne jak papiňák, který nahodí celou kuchyň. Jako pařez v lese, který najednou blafne a nikdo netuší odkud kam se táhne riziko požáru.

Je na čase se zase začít víc cítit a prožívat. Je fakt prima, že se umíte naladit na lidi kolem sebe, přírodu a své průvodce, ale pardon, je vám to tak trochu k prdu, když se neumíte naladit sami na sebe a rozeznat, co pro sebe v daný okamžik můžete udělat a jak se podpořit.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.