Denní karta – PROCITNUTÍ 15. 3. 2023

Naše jízda v odkládání zbytečností a chystání se na jarní setbu pokračuje. Toto krátkodobé procitnutí do čiré Pravdy odplaví všechny nánosy zbytečných dramat a lepkavé oběti. Neříkám, že bezbolestně, někdy je to tak trochu jako depilace.

Tato překrásná karta symbolizuje vzácný moment prozření, po kterém už nic nemůže být jako dřív. Nejenže vidíme, kde se v životě nacházíme, co se kolem nás děje, jak na to reagujeme, ale my dokonce VÍME. Na té nejhlubší úrovni najednou víme, kdo jsme, co máme k dispozici, proč se věci dějí doopravdy.

A pak tato chvíle pomine a my jen jemně zamrkáme a situace pokračuje dál. Chtělo by se říci, že jako vždycky, ale to není pravda ani náhodou. Něco je jinak. Zahlédli jsme širší souvislosti, které dávají pochopení. Už nelze být prvoplánovou obětí situace a nepochopení druhých. Síla dramat a osvědčených manipulací najednou bledne a mizí. A my opět, stojíme před volbou, zda budeme do zhroucení generovat stejný příběh nebo se postavíme do své síly.

Jak to vypadá prakticky? Nic, co bychom už neznali. Zase na nás vykouknou kostlivci ze skříně, zase zakopneme pod ledabyle uklizenou hromádku svinčíku pod kobercem. Ovšem dnes se na nás sneslo požehnání v podobě jasného odhodlání a podpory se se starými tématy jednou pro vždy vypořádat.

Takže si nachystejte pytel na odpadky, koště a prachovku. Udělejte si pořádný průvan a vymeťte všechna ta přesvědčení o tom, jak něco nejde, nemůžete, bojíte se. Protože rovnodennost se blíží.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.