Denní karta – PŘÁTELSTVÍ 23. 3. 2023

Mám ráda lidi a lidi mají rádi mě. To je jedna z vět, kterou si připomínám, když mám pocit, že jsem opuštěná a daleko od proudu veškerého dění. Je prima pěstovat sebelásku, ale zároveň je podstatné udržovat vztahy. Protože jako známo, člověk je tvor společenský.

Dvojka Vody symbolizuje dynamiku zdravého a ideálního vztahu. Dva stromy jsou od sebe vzdáleny tak akorát, aby se jejich koruny a kořeny částečně prolínaly, ale aby si zároveň nezavazely. Představují jedinečný poměr svobody a blízkosti.

Jak vypadají vaše vztahy? Pěstujete jej? Staráte se pravidelně, nebo rostou tak trochu jako dříví v lese? A tím nemám na mysli jen ty partnerské, ale pochopitelně i přátelské.

Zaměřte se dnes na to, jaké vzdálenosti preferujete. Jste na svých blízkých nalepení nebo jste naopak tak trochu nedosažitelní? Jakým strachem a obavami otravujete své vztahy?

Je dobré si jednou za čas udělat malou vnitřní inventuru, jak se vztahujeme k druhým, co po nich chceme (a my více než často něco chceme) a co za to nabízíme.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.