Denní karta – PŘÁTELSTVÍ 1. 2. 2023

Optimismus visí ve vzduchu! Je jen na nás, jak s ním naložíme, ostatně jako se vším. Témata dnešního dne jsou přátelství, respekt, blízkost. Můžeme je prožívat v té nejčistší podobě, stejně jako se potkat s obranami a přesvědčeními, které za žádnou cenu nedovolí, abychom něco tak jedinečného prožívali.

Dvojka Vody je překrásná vztahová karta, která symbolizuje zdravý a dlouhodobě udržitelný vztah. Dva stromy sdílí své koruny a kořeny, ale mezi jejich kmeny je dostatečný prostor, aby každý mohl být plně sám sebou. Alfa a omega každého vztahu. Vyvážit míru osobní svobody, respektu k druhému a sobě a intimitu je celoživotní práce.

A proto začneme jemně. Hlubokým a plným dechem si roztáhneme plíce a celou hruď a uděláme tak více místa lásce. Je jedno, jestli máte partnera nebo ne. Stále máte sebe a u sebe je potřeba začít. Představte si, že jste sami sobě tím nejlepším přítelem, někým na kom vám opravdu záleží a koho si upřímně vážíte. Buďte k sobě laskaví a dopřejte si dostatek prostoru pro cokoliv.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.