Denní karta – MY JSME SVĚT 13. 4. 2023

Oslava, tanec, sdílení. Podpora, objetí, spolupráce. Pochopení, uznání, radost. Každá jedna postavička na obrázku křepčící kolem zeměkoule je nositelem jedné překrásné kvality lidského ducha. Člověk je tvor společenský, a tak se mu některých prožitků může dostat jedině zprostředkovaně skrze druhou osobu. Dobře to ten Bůh zařídil.

Esence dnešního dne nás vede ke kontaktu a spolupráci. Dává příležitost zažít jedinečnou synergii, to jest expanzi kvalit a energie, která se násobí, když spojí své síly. Na půtky dnes opravdu není vhodná chvíle, nic nám nepřinesou a spíše hodně vezmou.

A bez výzvy by to dnes pochopitelně nešlo. Takže, co Ti brání spolupracovat? Čeho se bojíš, když máš být součástí komunity? Před čím tě chrání maska samoty? Oč větší příležitost k sounáležitosti, o to větší vnímání vlastní izolace.

A stejně jako se po nás chce spolupracovat s širším okruhem svého života, stejně tak je nutno nahlédnout i dovnitř. Co si nechceš odpustit? S čím na sobě rozhodně nesouhlasíš? Co nesmíš za žádnou cenu ukázat? Naše vnější vztahy jsou jen pouhým odrazem vazeb a nálady v naší vnitřní krajině. Pokud se o tento svůj mikrosvět nestaráme, pokud nedbáme, aby v něm vládla podpora, respekt a laskavost, není se pak co divit, proč tyto kvality nenacházíme kolem sebe.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.